Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Infolinia dla wykorzystywanych Polakow - Holandia

475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Nie jestem Pewny czy tu juz bylo pisane na ten temat ale znalazlem cos co moze sie duzo ludziom przydac.

Polscy pracownicy, którzy czują się wykorzystywani przez agencje zatrudnienia moge meldowac anonimowo naduzenia przez bezpłatny nummer telefonu.
0800-7008

Dzwoniąc na ten numer jest mozliwosc dla polskich pracowników w ich własnym jezyku zgłosić nadużycie, bylo to juz mozliwe wcześniej zrobić, ale tylko na stronie internetowej.

dalsze informacje :
nos.nl/artikel/89008-meldpunt-tegen-uitbuiting-polen.html

powodzenia
Patboy
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
hmm... się przyda ten numerek jak nic tylko powrót w ojczyste strony i czas walca zacząć
dziękóweczka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
paul_nl_82 napisał:
hmm... się przyda ten numerek jak nic tylko powrót w ojczyste strony i czas walca zacząć
dziękóweczka


..Wiec zacznij juz dzialac zanim wyjedziesz
Zgłoś wpis
31 Postów
Brat Aryjski
(daro1981)
Bywalec
te sncu na huk sie nadaje zglosilem im sprawe przewinienia w moiej agencji pracy i odpisali mi zebym sobie adwokata wynajoł , więc tyle dobrego w tym temacie co numer nic wiecej
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
patrz niżej
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Daro, możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, "bracie aryjski"?...
No bo przecież tak się przedstawiasz, czyż nie?

Zgłoś wpis
31 Postów
Brat Aryjski
(daro1981)
Bywalec
WSZYSTKO W TYM TEMACIE MASZ OPISANE NA MOIM FORUM , OBCZAJ:

www.holandiapraca.fora.pl/font-color-nav...orialnego,24502.html
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
daro1981 napisał:
te sncu na huk sie nadaje zglosilem im sprawe przewinienia w moiej agencji pracy i odpisali mi zebym sobie adwokata wynajoł , więc tyle dobrego w tym temacie co numer nic wiecej

Daro ,wedlug mnie dobrze ci doradzili, oni dla ciebie nic juz zrobic nie moga ale na przyszlosc dobze zrobiles dla innych Rodakow
pozdr
Patrboy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
daro1981 napisał:
WSZYSTKO W TYM TEMACIE MASZ OPISANE NA MOIM FORUM , OBCZAJ:

www.holandiapraca.fora.pl/font-color-nav...orialnego,24502.html


Daro jeśli już umieszczasz linka to wstaw odniesienie do konkretnego tematu, a nie do strony do logowania bo nie każdy ma ochotę od razu sie rejestrowac na TWOIM FORUM
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
To fakt do takich spraw zawsze kaza ci wziasc adwokata, ale jesli ktos ci duzo kasy wisi to i sie oplaca, ale jak ktos ci malo kasy wisi to wiecej zaplacisz za adwokata niz kasy spowrotem odzyskasz. Znam kogos kto walczyl o swoja kase, i wygral, i mimo wszystko ile kasy zaplacic za adwokata, byl z siebie dumny ze niadal sobie w kasze nadmuchac, facet niebyl zadowolony przegraniem, wiec nastepnym razem pomysli zanim bedzie chcial Polaka wrobic.
Nie rubmy z siebie patalachuw i walczmy o swoje!!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas