Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
551 Postów

()
Latający Holender
Bo w zla strone patrzyla ja tak po cichu na szpiega po wodzie chodzilam
Zgłoś wpis
8 Postów
Początkujacy
kolek napisał:
ja osobiscie chetnie bym sie dowiedzial co
z ta kontrola ale niestety ktos to usunol


Witam,
zapraszam na stronę euro-tax gdzie w ostatnich wpisach znajdzie Pan informację o wspomnianej kontroli holenderskiego urzędu skarbowego, którą euro-tax pozytywnie przeszedł.

Pozdrawiam,
-----------------------------------------
Marcin
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mamy również stronę ogłoszeń, którą doradca EuroTax może używać do woli.
Zgłoś wpis
8 Postów
Początkujacy
Viooltje napisał:
Mamy również stronę ogłoszeń, którą doradca EuroTax może używać do woli.

Witam,
dziękuję za wskazanie działu ogłoszeń, jednakże jest to tylko tablica, na której wstawia się informacje. Jako doradcy euro-tax zależy mi także na prowadzeniu dyskusji, odpowiadaniu na pytania i wyjaśnianiu zawiłości prawnych w kwestiach związanych z rozliczeniem podatków zagranicznych, a niestety w dziale Ogłoszenia nie ma technicznej możliwości na to.

Pozdrawiam,
---------------------------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Marcin, czy udzielisz również odpowiedzi na konkretne pytania? Jeśli ktoś będzie chciał porady - weźmiesz za to pieniądze, prawda? A forum nie jest od tego.
Nadal uważam, że to spam.
Zgłoś wpis
8 Postów
Początkujacy
Witam,
w rzeczywistości nie jest tak jak Pan sugeruje.

Tak, odpowiem na wszelkie pytania związane z rozliczeniem podatków skarbowych z różnych krajów europejskich i nie tylko, procedurach, terminach, możliwościach ect.
I szczególnie liczę właśnie na pytania konkretne, problemowe - w tym celu właśnie funkcjonuję na forach internetowych, żeby jako doradca online dotrzeć do osób zainteresowanych tematem i poradą, a którym łatwiej zasięgnąć informacji w sieci niż np. telefonicznie.

I zapewniam Pana, że za moją pomoc udzielaną na forach internetowych oraz mailowo nie pobieram żadnych profitów od osób, którym mogłem służyć swoją wiedzą.

Pozdrawiam,
----------------------------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl

Zwrot podatku za pracę za granicą
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Euro jak to juzw pierwszym poscie bylo "ogloszenie/reklama"tak teraz liczycie na reklame za darmo .ot tyle . Ale zeby robic sobie reklame w ten sposob to tez trzeba wiedziec co jest grane i zadbac najpierw info sie zgadzalo. Ta ala kontrola to jest najnormalniejsza sprawa w swiecie (Holandi) kazdy kto ma ksiegowosc przechodzi takowa . Wiele osob ma b.ksiegowe i doradctwa ale jakos tego faktu kon torli nikt nie wiesza na wielkim dzwonie. JAk chcecie troche klijetow zwerbowac zrobicie normale ceny jak kazdy ksiegowy.
Dodatkowo powiem ze na waszej stronie jest tyle blednych info ze az oczy bola .
Ten wasz kalkolator podaje takie "szacowane "zwroty ze tylko usiasci i plakac . Robilam kilka wyliczen dla przykladu na nim i za kazdym razem zawsze zawyzone zwroty .
na stronie glownej podajecie takie info ".... Za 3 miesiące należy Ci się 700 euro zwrotu podatku za pracę w Holandii!...."
toz to czyste klamstwo . A jezeli nie klamstwo ( i mozecie to udowodnic ) to mozecie i mnie rozliczyc i wtedy i ja zadam tych 700 e. ktore mi sie naleza jak piszecie .
Kazdy szanujacy sie ksiegowy nie bedzie mowil o "rozlakowym "ale heffingskorting .Rozlakowe nie istnieje . Punkt o partnerstwie fiskalnym tez sie nie zgadza z tym co opisujecie ( czesciowo sie zgadzalo do 2011 r.) od tego roku prawo sie zmienilo .I tak mogla bym jeszcze bardzo duzo bledow / nieprawidlowosci wymienic ale nie mam teraz czasu na dokladne przejzenie waszej strony i zawartego tam info .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Na tym akurat się nie znam, ale jeśli rzeczywiście jest aż tyle uchybień - cóż, leży Pan na deskach , Panie Marcinie.

Knock-out.
Zgłoś wpis
8 Postów
Początkujacy
Witam,

wybaczą Państwo moją dłuższą nieobecność na tym forum, ale kumulacja obowiązków nie pozwoliła mi wcześniej tu zajrzeć.


Co do Państwa uwagi o polski odpowiednik heefingskortingen to większość firm rozliczeniowych, a szczególnie tych działających na terenie Polski używa tego sformułowania (tj polskiego odpowiednika), szczególnie przy komunikacji z Rodakami, w celu wyjaśnienia procedur, opisu sytuacji, uzupełnienia szczegółów wniosku, tak jest po prostu wygodniej i bezpieczniej.


Jeśli chodzi o 700 euro zwrotu podatku to tyle wynosi średni zwrot z Holandii. Jest to kwota wyliczona w oparciu o nasze dokonania w wieloletniej praktyce firmy.

Jeśli chodzi natomiast o kalkulatory, to dziękuję za zwrócenie na nie uwagi, otrzymaliśmy już wcześniej komunikaty, że nie zawsze dobrze liczą. Jesteśmy w obecnej chwili na etapie aktualizacji oprogramowania, a tym samym naprawy tego błędu.

Pozdrawiam,
------------------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl

Zwrot podatku za pracę za granicą
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Polski odpowiedznik heffingskorting to jest znizka podatkowa lub jak kto woli ulga podatkowa , wiec nadal zadne rozlakowe .
Co do 700 euro to zapominacie powiedziec ze to nie jest za prace np sezonowa na, np 2-3 m-ce ale za 1 rok pracy bez znizki podatkowej. A jeszcze inny problem sie pojawia jak np. firma dla ktorej sie pracowalo miala swoja ksiegowosc i odrazu wyliczano dokladny podatek , w tym ukladzie zwrot moze byc nawet nihil czyli ponizej 10 e . Sa tez firmy ktore nagminnie odliczaja za niskie zaliczki na podatek i wtedy dana osoba musi "doplacic".
No ale niestety zycie jest twarde i jakos klijeta chcecie zlapac wiec jezeli ktos nie zabardzo sie orjentuje w kwestji podatkow i zajzy na wasza strone napewno zimpretuje wiele info tam zawarte na swoja kozysc . Piszecie takze o % oplatach za wasze uslogi pobierane po zwrocie , a mam pytanie czy jak klijent wroci do was po np 1 roku i powie ze urzad kazal mu zwrocic kilka set euro z wyliczonego przez was zwrotu to tez zwrocicie mu zaduzo naliczone oplaty ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas