Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
A co sobą musi reprezentować autor takiego ogłoszenia. Ten ma pałę - lepszą jak niegdyś zomowcy
Zgłoś wpis
3 Posty
Tomasz Droga
(tomdrog)
Początkujacy
BZIQ, żebyś wiedział, że naprawdę koordynatorzy są potrzebni. Byłem w Holandii i wiem, że czasem ludzie są, jak małe dzieci we mgle, a koordynatorzy po prostu mają ułatwić zaklimatyzowanie się oraz pomoc w załatwieniu niezbędnych kwestii związanych z meldunkami i innymi kwestiami, jak chociażby numer SOFI. Akurat Axell zatrudnił bardzo fajnych ludzi, szczególnie Maja, która zdaje się tam być najbardziej ogarniętą osobą, ma na głowie mase zadań, nie mówiąc, że każdego dnia musi pomagać jakiejś sierotce z Polski, która nie potrafi odnaleźć się na nowym gruncie. W ogóle firma daje radę. Szczerze polecam, bo sam byłem za ich pośrednictwem kilka razy w Holandii i chętnie znów się wybiorę, mam nadzieję, niebawem, bo już złożyłem CV na nowe ogłoszenie.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Nie negowałem ze koordynator nie jest potrzebny,nie wyrywaj zdań z kontekstu
Jeśli sie wpisałes pod moim postem-to doczytaj dokładnie ogłoszenie,wytłuszczenie i zrozum ironię
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
BZIQ napisał:
Proszę,biura pracy...Ciekawe ogłoszenie.... kocówka nad wyraz zaje**** ,hahahahahahaha
Region: Wszystkie regiony
Telefon: 32 337 50 20

APT Axell poszukuje metalurga do pracy w Holandii. Praca w firmie zajmującej się naprawą silników lotniczych.

Metalurg udzielać będzie wsparcia procesowego i technicznego działowi inżynierii/operacji, weźmie udział w rozwijaniu metod napraw i rozwoju nowych technik naprawy i produkcji.

Opis zadań:
- Udzielanie wsparcia procesowego działowi inżynierii / operacji.
- Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących procesu.
- Ocena raportów odrzucenia i wydawanie dyspozycji.
- Wdrażanie nowych metod napraw i procesów w ramach działu operacji poprzez prowadzenie szkoleń i wparcie techniczne.
- Sporządzanie szacunków kosztów i tym podobnych na potrzeby napraw i inwestycji.
- Rozwijanie metod naprawy.
- Sporządzanie instrukcji pracy na potrzeby nowych mniejszych i większych napraw zgodnie z przepisami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
- Troska o wszystkie wstępne potrzeby (między innymi o narzędzia i artykuły zużywające się) w celu wykonywania napraw w sposób odtwarzalny i zgodnie z zatwierdzonymi procedurami napraw.
- Na bazie dostępnych danych zmienianie projektu produktu.
- Udział w grupie projektów w ramach firmy.
- Sygnalizowanie możliwości modyfikacji i organizacja działań proaktywnych.
- Wsparcie techniczne klientów/dostawców.

Wymagana wiedza
- Wynalazki techniczne w tej dziedzinie.
- Szeroka wiedza metalurgiczna;
- Znajomość technologii chemicznych będzie dodatkowym atutem;
- Doświadczenie w procesie badania szkód, trouble shooting
- Techniki naprawy i produkcji.
- Przepisy dotyczące bezpieczeństwa, higieny pracy, ochrony środowiska i jakości.

- Wymagane wykształcenie: wyższa szkoła zawodowa/ uniwersytet techniczny. Specjalność Materiałoznawstwo (wysokie temperatury metali/materiałów); Inżynieria mechaniczna lub Inżynieria lotnicza i Technologia kosmiczna, specjalizacja w kierunku materiałoznawstwa (wysokie temperatury metali/materiałów) będą dodatkowym atutem. Praca także dla absolwentów, po studiach.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Wybitne umiejętności sprawozdawcze

Praca w systemie 8 tyg. pracy, 2 tyg. urlopu w Polsce, 8 tyg. pracy. Gwarantujemy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Kontakt: gliwice@axell.pl z tytułem: Metalurg


Pozwoliłem sobie w ogłoszeniu "wytłuścić" interesujace mnie zdanie......O zaiste.....Jakim "omnibusem" musi byc ten "koordynator" aby mieć pod opieka takiego pracownika......BUHAHAHAHAHAHAHA





TAKI PRACOWNIK o niczym innym nie marzy jak pozwolić sobą "koordynować" .
Swoją drogą koordynator mógłby kompleksu niższości się nabawić.
Zgłoś wpis


Bliżej nas