Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holandia najbardziej zadluzona w calej UE - Holandia


()
Początkujacy
Dziendoberek

A taki mam artykul do poczytania:

www.ekonomia24.pl/artykul/706205,768186-...rozi-gospodarce.html
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Juz nie bede nowego tematu zakladal, ale ten tez ciekawy :

www.ekonomia24.pl/artykul/706160,685956-...kim-bezrobotnym.html
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
No ciekawe ze w Pl o tym pisza ale tutaj to nic nowego.
Zgadzam sie rowniez ze kredyty hipoteczne sa klopotem . no ale jak bys z tego tu nie korzystal to jest porostu zlodziejem swoiej kieszeni. Wiem ze w PL sa o tym zupelnie inne poglady ale Powiecmy ze dom kosztuje 250.000 euro hypoteka na 1000 euro miesiecznie a panstwo wraca mi z tego 400 euro miesiecznie. no to sam powiec czy bys nie poszedl na ten uklad
Jedyne co jest wbrew z prawda jest to ze niyby ceny domow o 25% spadly a to bzdura!!!
Jak by tak bylo bo bysmy mieli teraz powazny problem
mam cos na szybciaka znalezione co mowi o spadnieciu ceny o 7,4%
www.volkskrant.nl/vk/nl/2680/Economie/ar...aar-nog-verder.dhtml
pozdr.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tylko glupcy by z tego nie korzystali, ale tutaj chodzi wlasnie o to ze te doplaty powiekszaja dlug holandii. Ok niewazne.
Tak przy okazji cieszy mnie to bardzo ze ceny mieszkan spadaja czekam na to od 4 latek juz rece zacieram. Osobiscie chce zakupic trzy mieszkanka W przyslzym roku mozna juz zaczac szukac i inwestowac w nieruchomosci w polsce, aby kupic w miare atrakcyjne lokalizacjie z demotywowani sprzedajacy beda ulegli i mozna niezly upust cenowy wykrecic. W 2013 zacznie sie ruch w wykupie mieszkan przez inwestorow bedzie ciasniej 2014 deweloperzy przestana budowac tyle mieszkan i cena znowu zacznie podchodzic do gory. Takze moja prognoza jest taka ze najlepiej kupic pod koniec przyszlego roku. Roczna stopa wzrotu z inwestycji moze siegnac 10 procent jesli kupimy rozsadnie, a od 2015 bedziemy zarabiac jeszcze na wzroscie wartosci nieruchomosci a pozniej tylko sprawdzac czy wplywa reguralnie na konto Pozdrawiam
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Mirek
takie plany dalekosiężne... , nie wziąłeś chyba pod uwage końca świata, który podobno niebawem ,ma nastąpić ...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
tak tak wlasnie przez te sztuczne dofinansowanie dokladnie.
A Fajnie ze masz duze plany ale czy masz racje ...huhu chlopie jak bys tak umial przepowiadac to bys prawdopodobnie juz miljonerem byl bo nikt wlasnie niewie kiedy jest odpowiedni moment na inwestycje ,na kupana nieruchomosci u sam
12 lat temu swoj kupowalem i wtedy juz mnie ostrzegali ze ceny za wysokie i ze moment niedobry hahah a to jeszcze byly guldeny i teraz sie z nich smieje
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Pat to nie calkiem tak prawda z tym zlodziejstwem .
powiem ci w ten sposob :
1000*360 m-cy = 360000 tys euro samych % z tych
360000 zwroca ci 144000 tys euro pozostaje ci 216000 euro zaplaconych % od 250 000 hipoteki .
jezeli masz same splaty i np 50 % oszczednosciowej hipoteki to na koncu tych 30 lat musisz nadal splacic co 1250000 + 216000 ktore juz oplaciles = 466000 euro wiec twoja chata po 30 latach koztowala ciebie 466000 euro . co daje 1295 e tyle wynosi kogos miesiecznie wlasna chata za hipoteke w wysokosci 250000 e.
ten ktory ma mieszkanie juz bez hipoteki ma tylko oplaty ( miesiecznie) w wysokosci 200 e w zwiazku z vermogensbelasting z box 3 .
Ale to juz wieksza matematka i najlepiej dac to do wyliczenia dla ksiegowej .
Ale musze przyznac ze jeszcze do tej pory nie spotkalam sie by domy po 20 latach kosztowaly mniej jak przy zakupie .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Mirek ladne plany powodzenia zycze i trzymam kciuku za twoje plany .
Tak P.S.
jak bedziesz szukal cos duzego dla rodziny na dolnymslasku to mam cos dla ciebie tylko 28 pokoji za bardzo atrakcyjna cene (juz na dzien dzisiejszy )
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
odnosnie wypowiedzi w jednym z artykulow :
...holenderskie firmy są uzależnione od pracowników z Polski. - Holandia by dziś stanęła bez pracy migrantów zarobkowych..........
jakos tak podchodze bardzo sceptycznie do tego bo przed 2007 nie bylo tylu emigrantow zarobkowych i Holandia lepiej sie krecila i miala jak na dzien dzisiejszy .
Odnosnie artyluku z www.ekonomia24.pl/artykul/706205,768186-...rozi-gospodarce.html
to juz o tym dawno mowilam ze Europa dla Holandi nie pomogla a tylko zaszkodzila .
Juz ze 3 lata temu podawalm linki do porownania zadluzenia "bogatej "NL i "biednej "PL .
A tak apropo recesji w PL to moze pamietacie pana Smolenia ??
on juz w poczatkach lat 70 o tym kryzysie mowil i jak przegladam tak ta historie polski to ten kryzys jest nadal i od kiedy pamietam zawsze w Polsce bylo kryzysowo . Ale ze polska jest w pierwszej 5 najmniej zalduzonych panstw to chyba malo ludzi wie .
Ale nie mniej poprosze bardziej uswiadomionych ludzi odemnie by mi to wytlumaczyli jak to mozliwe biedna polska z niewielkim zadluzeniem i bogata holandia z dugami po uszy a jednak tu wszyscy maj lepiej ??
ja nie rozumie czemu DE,BE, FR ,NL itd klada miljardy na takie panstwa jak PL gdzie ich zadluzenie nie jest tak wielkie .wytlumaczcie mi ten fenomen jak to jest mozliwe ?????
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Baileys
Napewno masz racje ja sie tylko orjetuje co mnie obchodzi
Srawdzic bym musial wszystko a to nie moje hobby chociz zapomnialas jeszcze jedna mozliwosc Aflossingvrijehypotheek
Co chcialem powiedziec dajac ten przyklad jest to ze jest zupelnie inne podejscie niz w PL.
Tam oczekuja czejsc w gotowce lub najlepiej budujesz za gotowke prawda?
Jezeli tutaj bys w taki sposob myslala to bys sama siebie okradla
A tu polacy mowia dom twoj czy na Hypoteke?
Oczywiscie ze moj
Zgłoś wpis


Bliżej nas