Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

złodzieje z polski - Holandia

2 Posty
Stanislaw Majkowski
(stanislaw804)
Początkujacy
dzis pojechalem do Kerkarde (limburgia) do centrum handlowego i tak jak nigdy nie wypieralem sie swojej polskosci tak dzis bylo mi wstyd ze jestem polakiem w Jumbo policja zatrzymala 3 polakow ktorzy okradli dwie kobiety normalnie wstyd uwazam ze powinni ich od razu odstrzelic a rachunki za kule wyslac do rodziny ,scierwa wywiesic zeby wrony to obskubaly normalnie porazka i takie gnoje robia opinie normalnym polakom
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Weź relanium,bo Ci pompka stanie z nadmiaru wrażeń
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
stanislaw804 napisał:
uwazam ze powinni ich od razu odstrzelic a rachunki za kule wyslac do rodziny ,scierwa wywiesic zeby wrony to obskubaly normalnie porazka i takie gnoje robia opinie normalnym polakom

Jak ty to robisz, ze jestes takim...........`normalnym polakiem`?
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Panie Staszku jakby tak wszystkich złodziejów i oszustów powystrzelać z naszej kochanej nacji - szybko by doszło do momentu, że strzelających brakuje... ;>
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
wiesz Adamm...czasem lepiej nie pamietać jak koledze w piaskownicy zapierdoliło się lizaka,buhahahaha
i widocznie dlatego

Btw.
Witaj znów
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
BZIQ napisał:
wiesz Adamm...czasem lepiej nie pamietać jak koledze w piaskownicy zapierdoliło się lizaka,buhahahaha
i widocznie dlatego

Btw.
Witaj znów


Witaj BZIQ, no wlasnie wciaz sie zastanawiam i doszedlem do wniosku, ze to nie mogly byc plastikowe grabki, raczej solidna saperka, chociaz watek wron w wypowiedzi `normalnego`sugeruje, ze to jednak moze bocian upuscil go na beton, tak czy siak ....bez gwiazdy nie ma jazdy
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Stanislaw ,wierze serio
Bylem na weekend w DE tak o w Koln na zwiedzanie .
na jakims tam rynku stali z boczku nasi rodacy, hmm no niestety takie mordy ze masakra i dra sie okropnie bez zadnej skrupuly na caly rynek i to jeszcze z piwkiem w reku o godzinie 10:00 rano
wstyd mi bylo i udawalem glupa

Przypominam sobie takie momenty w NL ale wtedy one byly z turasami!!
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Patboy napisał:
Stanislaw ,wierze serio
Bylem na weekend w DE tak o w Koln na zwiedzanie .
na jakims tam rynku stali z boczku nasi rodacy, hmm no niestety takie mordy ze masakra i dra sie okropnie bez zadnej skrupuly na caly rynek i to jeszcze z piwkiem w reku o godzinie 10:00 rano
wstyd mi bylo i udawalem glupa

Przypominam sobie takie momenty w NL ale wtedy one byly z turasami!!



@Patboy ty glupa udajesz w kazdym poscie....jeszcze do niemiec jezdzisz
Zgłoś wpis
3 Posty
* *
(Elite)
Początkujacy
Stanislaw804 i Patboy!
Mi rowniez wstyd przyznac sie ze jestem Polka, porazka...wszystko(...)
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Hells Angel napisał:

@Patboy ty glupa udajesz w kazdym poscie....jeszcze do niemiec jezdzisz


Sluchaj uwaznie hells,goryl czy tomek,sluchaj bo wiecej nie mam checi z rozmawianiem z ludzmi z
takim IQ ,dokad jestes tylko w stanie pisac bzdury,lub kogos obrazac albo wchodzic komus w dupe ,niemam zadnej potrzeby reagowac na twoje posty chlopie!
Zamknij sie polmozgu chodzacy bo az mi sie zygac chce
Zgłoś wpis


Bliżej nas