Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gdzie znalesc hurtownie odziezy levis wrangler lee - Holandia

3 Posty
tomasz Nikołajuk
(amnestymyth)
Początkujacy
Witam wszystkich forumowiczow... Jestem w belgii okolo 2 miesiace a dopiero wpadlem na pomysl zeby znalesc takie o to forum.. i szczerze jestem pod wrazeniem jak jest rozwiniete ... to sie chwali dzieki temu bede mial cenne wskazowki wiec do rzeczy pamietam jak kiedys pewnemu znajomemu ktos z belgii przywozil w workach outlet levis'a cena byla smieszna bo za kg okolo 80 zł chciałbym takie cos znalesc . W intenecie niczego nie moge sie doszukac moze wy drodzy forumowicze wiecie gdzie taka hurtownia sie znajduje lub podobna ze spodniami wrangler lee, w POlsce wiem ze jest w lŁodzi no ale tutaj to nie wiwem jak mam szukac i nawet za to sie zabrac mam nadzieje ze mi pomozecie pozdrawiam
Zgłoś wpis
3 Posty
tomasz Nikołajuk
(amnestymyth)
Początkujacy
nikt nic nie wie?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Amnesty, trudno odpowiedzieć, jeśli się nie wie. Ja nigdy o czymś takim nie słyszałam.
Zgłoś wpis
3 Posty
tomasz Nikołajuk
(amnestymyth)
Początkujacy
coż wielka szkoda a myslalem ze sioe opkupie i wysle jeszcze cos do polski
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
amnestymyth napisał:
nikt nic nie wie?

Bardziej niz w outletach gustuje w.... kotletach,
moze nie z Levi Straussa ale......ze strusia jak najbardziej.
Polecam
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
www.designer-outlet-roermond.com/ Może nie aż tak tanio i też nie na kilogramy ale można trafić na okazję np ostatnio kupiłem spodnie wrangler za 25e.Roermond leży blisko granicy z Belgią
Zgłoś wpis


Bliżej nas