Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ZOSTAŁEM OSZUKANY PROSZE O POMOC!!! - Holandia

18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
Od 3 tyg mieszkam w okolicach HILLEGOM,HOOFDDORP,HAARLEM przyjechałem tu mając mieć zapewnioną prace jako BLACHARZ-LAKIERNIK SAMOCHODOWY,i tak jest tylko ze im chodziło abym pokonczył samochody po poprzedniku i koniec.A umowa była inna,miało byc na długi okres.W Polsce miałem pewną prace ale nie spodziewałem sie ze zostane tu oszukany!W Polsce zostawiłam żone i 2 małych dzieci.Prosze o pomoc szukam teraz bardzo pilnie pracy jako BLACHARZ-LAKIERNIK mam 15 letnie doswiadczeni w tej branzy.PROSZE O POMOC !!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Podaje nr tel gdzie możesz znależc pracę- nie wiem czy jeszcze maja jakies warsztaty ale byc moze jak nie jako lakiernik to może w innej branzy sie załapiesz....podstawa to praca potem na spokojnie czegos poszukasz....

VTU- Veghel 0611-915-079
Adeco 0652-016-750
ADR- Schijndel 0641-783-699
0614-592-975
Progres 0610-898-788

Jeżeli nic nie wskórasz napisz podam jeszcze inne.....życzę powodzenia głowa do góry- będzie dobrze....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w veghel masz BAS group kiepska firma ale napewno znajdziesz tam prace. Ta firma to" oboz pracy". tam bedziesz gadal z Augustem .polak z pochodzenia. firma zanajduje sie przy m 50
progres ekstra firma kasa na czas itp szkoda ze tylko prace maja dla tymczasowych.
Zgłoś wpis
18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
dzieki za pomoc napewno po dzwonie
Zgłoś wpis
18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
mam pytanie . to wszystko przez agencjie??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
bas to nie agencja tp najwieksza firma w europie handlujaca ciezarowkami
Zgłoś wpis
18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
oki wielkie dzieki
Zgłoś wpis


Bliżej nas