Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak skutecznie znalsc prace na budowie lubMagazyN - Holandia

Czytali temat:
Michał Chr. (1212 niezalogowanych)
27 Postów
Aya ahmad
(NaszePolskieSwojskie)
Bywalec
Gdzie w jaki sposob szukac pracy na budowie lub w magazynie (oczywiscie oprocz wyzyskujacych szukajacych naiwniakow agencji pracy..)
Gdzie udac sie ? gdzie wyslac cv?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Nie wiem czy dobrze zrozumialam, ale jak dla mnie wystarczy, ze wyslesz zdjecie!
Po czym podpiszesz kontrakt .
No chyba, ze szukasz dla kogos innego. Wtedy kicha...

Pytanie troche malo konkretne albo zle sformuowane. Ale jesli ktos wie, to na pewno Baileys .

Powodzenia
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
hehehe no ja prawie encyklopedia
ale fakt mam kilka linkow . Tzn zalezy wiele od rejou , umnosci jezyka NL i jeszcze kilku malych warunkow.Jak nasze swoje poda rejon to podesle pare linkow . A i Nasze swoje moglo by zajzec na stronke tu na forum ktora jest ciagle aktualizowana z ofertmi pracy
P.S>
A Viola to dupcie grzeje w Krakrakra kowiecku ?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Dzieki za zakamuflowane pozdrowionka
Tak, od wczoraj w Krakowie. Goraco jak w... No i walcze z iPad-em, bo nie zawsze chce sluchac, skubany!

Buziole!!...

Wszystkim
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
zamiast z nim walczyc....
proponuje nauczyc sie instrukcji obslugi
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Viola bo to jak z tesciowa jak nie pier... to i sluchac nie chce . hahaha
Zgłoś wpis
4 Posty
Łukasz Cieniawa
(cnk1991)
Początkujacy
powiedzmy, że ze śląska a chciałbym okolice amsterdamu utrechtu lub hagi? co możecie mi polecić? Ogólnie to rozglądam się za pracą w NL i czy trzeba koniecznie znać angielski perfect?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
cynk bez posredniaka na budowe to tylko jak zalozysz wlasna firme tz. ZZP i to ciezko . teraz sie zaczely wakacje wiec 8 tyg calkowita cisza. Pozatym nie wiem czy masz punkt zaczepienia tzn mieszkanie/pokoj ? kogos kto ci pomoze wszystko ogarnac ? ubezpieczenie zdrowotne , konto w banku ? jak zalozysz wlasne zzp to ksiegowosc itd ? Na kontrakt bezposredni mie masz co liczyc to nie realne .
Do magazynu to jak masz papiery na wozek widlowy to masz sznase na szybsze znalezieniepracy i to tez tylko i wylacznie przez b.pracy .
Czasy sie skonczyly grdzie wystarczylo tylko kali jest kali srac i do tego dobre checi zeby sie zartudnic w jakiejs firmie czy u rolnika
Zgłoś wpis
4 Posty
Łukasz Cieniawa
(cnk1991)
Początkujacy
No to nie zbyt kolorowo to wygląda. Na szczęście wyjazd mam we wtorek przez biuro pracy a bd mieszkał w utrechcie u kumpeli
Zgłoś wpis


Bliżej nas