Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

praca w Holandi - Holandia

2 Posty
Ewelina Zet
(lolita85)
Początkujacy
Hej właśnie znalazłam tą stronę, zamierzam wyjechać za miesiąc do pracy do Holandi...prosze jakieś info czy warto?..poczytałam sobie dużoooo o pracy w Holandi troche się zniechęciąłm;(, nielicze na kokosy i leżenia na hamaku, ale nie chiałabym być wyrolowana.Ostatnio dostałam ofertę z pośrednictwa arbex service jako pokojówka czy ktoś zna to pośrednictwo?
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Hejka
Hmm temat dosyc czesto tutaj byl juz poruszany,moze nie o arbex ale o pracy w NL.
Podoba mi sie twoj punkt wyjscia ,dobze ze z gory sie zaduzo nie spodziewasz
Ogladajac i czytajac ich holenderska strone wyglada mi to na profesionalna firme ,ktora powaznie bierze sie do sprawy co oczywiscie nic nieznaczy o ich podejsci do wlasnego personelu!
Dobrze by wlasnie bylo jakby ktos ich znal osobiscie i ci powiedzil to z pierwszej reki.
Ale nawet to nic niedaje ci pewnosci,znam przypadki ktore byly z soba sprzeczne ,niestety wszystko bedzie zalezne od ciebie kochana ,a oceniajac twoje wdzieki niepowinno ci to sprawic zadnego problemu
Dasz se rady laska jak nie tu to gdzies indziej,twoja wola i entuzjazm beda najwazniejsze!!!
pozdrawiam

PS: a na jak dlugo chcialas tu przyjechac?
Zgłoś wpis
2 Posty
Ewelina Zet
(lolita85)
Początkujacy
Dzięki za tak wyczerpującą odpowiedz, właściwie jestem realistką biorę pod uwagę wszystko. Masz racje jestem osobą, która się nie poddaje, więc na pewno ogarnę wszystko wcześniej albo później. Jakbym miałam z kim wyjechać jakąś koleżankę lub znajomego to bym zaryzykowała kto nie ryzykuje ten niema tak się mówi. Na razie szukam na spokojnie tutaj albo gdzieś za granicą może Holandia (mam znajomych którzy pracują, ale jest to w rolnictwie przeważnie). Jeżeli bym miała wyjechać to na jakiś czas, nie umiem odpowiedzieć na ile zobaczymy. A Ty widzę ze zdjęcia także możesz pochwalić się wdziękiem i urokiem

pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas