Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prosze o pomoc. Podpisanie dwóch kontraktów m. - Holandia

Czytali temat:
Gregor ... Jarek Nastepny Raaa Van den berg (905 niezalogowanych)
1 Post
emil berowski
(nightbrowser)
Początkujacy
Witam.

chciałem zapytać czy można mieć podpisane dwie umowy o mieszkanie?
a mianowicie, mam mieszkanie podpisane z drugą osobą ale ona chce zrezygnować i wynająć sobie coś innego. moje zarobki nie są wystarczajace wg maklera aby utrzymać sam mieszkanie więc może mi je odebrać.

Więc pytam czy może ta druga osoba wynająć gdzieś mieszkanie u innego maklera i jednocześnie zostac na tym kontrakcie? czy będą jakieś kary za to?
podkreślam ze ta sosoba nie jest zameldowana na moim adresie. widnieje tylko na kontrakcie.
czy musi się wypisac z tego kontraktu chcąc podpisać inny.

pozdrawiam.
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
nightbrowser napisał:
Witam.

chciałem zapytać czy można mieć podpisane dwie umowy o mieszkanie?
a mianowicie, mam mieszkanie podpisane z drugą osobą ale ona chce zrezygnować i wynająć sobie coś innego. moje zarobki nie są wystarczajace wg maklera aby utrzymać sam mieszkanie więc może mi je odebrać.

Więc pytam czy może ta druga osoba wynająć gdzieś mieszkanie u innego maklera i jednocześnie zostac na tym kontrakcie? czy będą jakieś kary za to?
podkreślam ze ta sosoba nie jest zameldowana na moim adresie. widnieje tylko na kontrakcie.
czy musi się wypisac z tego kontraktu chcąc podpisać inny.

pozdrawiam.


Jak na moje to nie, ale co nie moje moze byc twoje, wsumie to wypilam szklanke wina, wiec jutro moge mniec juz inne zdanie, ale baylis wszystko wie to ci powie-glowa do gory.
Pff chyba powinnam spowazniec
Zgłoś wpis


Bliżej nas