Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
(2790 niezalogowanych)
11 Postów
Joanna Gab...
(JoanG)
Bywalec
Z bankami obchodziłabym się spokojnie, lepiej skorzystać z alternatywy w postaci firm transferowych. Jest ich bez liku, trzeba tylko sprawdzić oferta której będzie pasowała do Twoich przelewów. Polecam sprawdzić Transfer24.eu Opłata 0,95f za przelew do 50f. Ważne jest to, że nie trzeba wysyłać do firmy dokumentów, a wszystko robisz przez Internet za pomocą karty VISA. Kilka godzin i pieniądze są na koncie, w banku trzeba liczyć się z kilkoma dniami, co przy opłacaniu rachunków może być zdradliwe.
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
ale to jest skomplikowane, co wy tutaj piszecie...a nie lepiej miec konto internetowe i pieniadze przelewac bezposrednio ze swojego konta??? jak jest problem z holenderskim to mozna zmienic jezyk na inny . wypelnienie tych danych jest bardzo proste - nawet ja sie nauczylam
Zgłoś wpis
18 Postów
Admin D'Ark
(Pablo De Dark)
Moderator
to FAKtycznie musi być dość łatwe
Zgłoś wpis
11 Postów
Joanna Gab...
(JoanG)
Moderator
belcia napisał:
ale to jest skomplikowane, co wy tutaj piszecie...a nie lepiej miec konto internetowe i pieniadze przelewac bezposrednio ze swojego konta??? jak jest problem z holenderskim to mozna zmienic jezyk na inny . wypelnienie tych danych jest bardzo proste - nawet ja sie nauczylam


SPAM
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Moderator
ufffff, ja tak strasznie nie lubie gadac o pieniadzach...z tego co wiem, to placi sie tutaj jakas mala oplate co miesiac, troche ponad 3 euro i mozna robic dowolna ilosc przelewow/oplat, a jak to jest z kursem i przelewami za granice to nie wiem...ja dokladnie to nigdy nie licze
tylko raz przelewalam pieniadze zza granicy, oplata za opieke nad mieszkaniem
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Becia to sie zle postaralas hahahah
jakbys pieknie sie usmiechnela do sasiada ,napewno gratis podlal by kwiatki
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Moderator
co wam sie stalo dzisiaj na tym forum? wszyscy tacy jacys wredni, nawet przy niedzieli nie ma spokoju
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
belcia napisał:
co wam sie stalo dzisiaj na tym forum? wszyscy tacy jacys wredni, nawet przy niedzieli nie ma spokoju

no co ty ja wredny??? jak juz to glupi
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Moderator
no pacie nie glupi ale inteligentny inaczej :-0
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Wlazłam wreszcie, staruszek laptop dopuścił mnie do MN!

Belcia, naprawdę śmiesznota jesteś!
Jak Ci ktoś dowali to się śmiejesz, a jak Pat oczkiem mruga, to fochem walisz!

Co z tymi przelewami? Chętnie jakiś przyjmę.
Podać numer konta?...

Zgłoś wpis


Bliżej nas