Witam szukam pracy obecnie w Amstardamie , też jestem zainteresowany pracą poza miastem wliczam w to zakwaterowanie , jestem gotowy do podjęcia od zaraz .
31 684 810 871 . Kuchnia Międzynarodowa doświadczenie zdobyte restauracjach a"la carte & fusion. szkoła gastronomiczna ,z dyplomem mój angielski jest komunikatywny

Hi I'm looking for work currently staying at a Amstardamie, too, am interested in working outside the city is included in the accommodation, I am ready to take on work right now. 31 684 810 871 . International cuisine restaurants experience a 'la carte & fusion,. Culinary school with my English degree is communicative

uprzejmie proszę o kontakt w sprawie tego ogłoszenia

Region: Cała Holandia i poza
Dane kontaktowe
Telefon: 31684810871
Osoba kontaktowa: Grzesiek 24lat
Mam wszystkie niezbędne dokumenty

31 684 810 871 my phone
Region: All Netherlands & All
Contact Details
Phone: 31684810871
Contact Person: Greg 24y.o.
I have all the necessary dokumenmty

Potrzebuje pilnie pracy. napisałem o kuchni ale podejmę się każdej uczciwej pracy
pracowałem także przy wykończeniach budynków prace ogrodowe szklarnia iglaki - Lubie to

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
I agree to the processing of my personal data included in my application for the needs related to the realization of the recruitment process (in accordance with the act of 29 August 1997 on Personal Data Protection, Ledger of Laws no. 133, ite[/video]m 883).