Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

6 tygodni pracy na tydzień wolnego, to normalne ? - Holandia

1 Post
Początkujacy
Witam...


Proszę Was o wyjaśnienie, na czym dokładnie polega i czym jest podyktowana praca w Holandii na poniższych zasadch:

6 tygodni pracy,
1 tydzień wolnego
6 tygodni pracy,
1 tydzień wolnego...
i tak w kółko, umowy podpisywane i przedłużane co 6 tygodni na kolejne 6 tygodni i to jest holenderski pracodaca.
Stanowisko: Mechanik utrzymania ruchu - monter. Agencja pośrednicząca: Maintec.
Stawka 12€ brutto na godzine, może ktoś mi przeliczyć ile to wyjdzie netto w skali 176 godzin pracy w miesiącu :?:

Czy przy takim systemie pracy w Holandii wypracuje sobie jakiś socjal (prawo dop zasiłku, Kindergeld, opieke zdrowotną) :?:
Czy taką ofertę pracy lepiej omijać daleka :?:

P.S. Podobno jest to korzystne ze względu na podaki, tak mi powiedziano w w/w agencji.

Proszę o wypowiedzi...

Pozdrawiam...
Andrzej S.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Troche dziwny system ale ostatnio ciezko o stala prace.. Stawka godzinowa jak na poczatek nie jest zla(ja po 6 latach stalej pracy mam 14) Czy bedziesz mial prawo do platnego urlopu i pieniedzy wakacyjnych? (vakanciegeld) Co do rodzinnego to musze jeszcze poszperac, jak bedziesz mial adres i kontrakt to nie powinno byc problemu (jesli pobieracie rodzinne w polsce to tu nie mozna) zasilek dla bezrobotnych przysluguje gdy w danym roku przepracowales odpowiednia liczbe czasu, jak bede mial chwile to poszukam
Zgłoś wpis


Bliżej nas