Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

praca w holandii - Holandia

1 Post
Maciej Wysocki
(Marquest)
Początkujacy
witam wszystkich,
chciałbym bardzo znaleźć pracę w holandii z moją dziewczyną ale wszystkie biura pośrednictwa oferują nam oddzielne zakwaterowanie i w ogóle w oddzielnych miejscowościach.
Czy może ktoś by mi doradził gdzie znaleźć pracę dla dwojga tak abyśmy razem mieszkali i pracowali? Oboje mamy po 21lat i wykształcenie rolnicze, technik agrobiznesu i turystyki wiejskiej, ja jeszcze posiadam prawo jazdy b i c oraz uprawnienia na wózki widłowe. Chętnie się zrewanżuję w zamian za pomoc i pomogę w czymś bądź oddam część wypłaty. Chcemy po prostu zarobić trochę na zorganizowanie wesela bo u nas w kraju to nic nie odłoży za nasze wypłaty niestety.
z góry dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Marquest, dlaczego proponujesz komuś, że oddasz część swojej wypłaty? Pewnie niejedna osoba się na to skusi, a potem ten proceder rozwinie się w Holandii na dobre.
Moja Niderlandia jest portalem społecznościowym i ludzie wymieniają się tu doświadczeniami, opiniami i albo sobie jakoś pomagają, albo się kłócą . Jak to w życiu.

Rozumiem Twoją sytuację. Poszperam i dam Ci znać na priv.
Dość już korupcji i cwaniactwa. Bądźmy dla siebie lepsi, proszę.

Pozdrowionka wszystkim,
Ciotka.

P.S. W jakim języku macie zamiar się komunikować? Bo to też istotne.
Zgłoś wpis


Bliżej nas