Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

jak zrobic Prawko w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Karolina Płonka (2093 niezalogowanych)
3 Posty
Mariusz Kowalczyk
(MariuszOSW)
Początkujacy
Mam pytanie jak wyglada egzamin w holandii na prawko i ile taka zabawa kosztuje?? prosze o wiadomosci na PW
Zgłoś wpis
1 Post
hgfhghf ggfhgf
(prawkokijow)
Początkujacy
Nazywam się Michail, Jestem naczelnikiem w Kijowie, mam możliwość robienia prawa jazdy wraz z wpisami do rejestru i dokumentem potwierdzającym. Nie pobieram żadnych zaliczek. Płacisz przy odbiorze. Możliwość odbioru w urzędzie na Ukrainie lub w Polsce. SZYBKO - SPRAWNIE - KROTKI CZAS OCZEKIWANIA / prawkokijow@tlen.pl / +48 721 509 761
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
prawko mozna juz zrobiz od 1200 euro . A jak wyglada egzamin ? tak samo jak i w PL Najpierw teoria a puzniej praktyka .
Zgłoś wpis
3 Posty
Mariusz Kowalczyk
(MariuszOSW)
Początkujacy
slyszalem rowniez ze mozna tylko wykupic kilka godzin jak sie potrafi jezdzic autem a egzamin w jakim jezyku sie robi?? ja bz prawkajzdze juz od 8 lat i chce zrobc wlasnie prawko i slyszalem ze idzie sie zmiescic w granicy nawet do 350 euro prwda to jest
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
watpie bo same egaminy sa +/- 275 € a 1 lakcja jazy miedzy 40-75 € . do tego musisz znac teorie .
Egazminy mozna zdawac w kazdym jezyku ja chcesz ale niestety musisz sam wynajac tlumacza z wczesniej okreslonego biura tlumaczen .
www.cbr.nl/10908.pp
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
watpie bo same egaminy sa +/- 275 € a 1 lakcja jazy miedzy 40-75 € . do tego musisz znac teorie .
Egazminy mozna zdawac w kazdym jezyku ja chcesz ale niestety musisz sam wynajac tlumacza z wczesniej okreslonego biura tlumaczen .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Zgłoś wpis


Bliżej nas