Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dedert Ice w Roermond (Holandia) - Holandia

Czytali temat:
Piotr Malach Roksana i Mikołaj Mirek55 Małgorzata Flexcraft Marek8282 Lampski M. S panDoe Doe Tomas Kaniewski (4979 niezalogowanych)
1 Post
Ja natalina
(natalinka)
Początkujacy
Witam, szukam osób, które jadą do pracy w najbliższym czasie do Roermond w Holandii. Najlepiej z Trójmiasta,ale to nie jest wymóg konieczny .
Zgłoś wpis
1 Post
Przemysław kijek
(przemko1111)
Początkujacy
Witam miałem jechać ale czekam na telefon i na razie nici z tego czekam już dwa tygodnie

jak masz opcje to zadzwoń pogadamy 724400770 Podr
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cześć tak się składa że ja i koleżanka też wyjedziemy , być może już 02.04 , jesteśmy z Gdańska. Wiecie coś o tej firmie itd? pozdro
Zgłoś wpis
2 Posty
l l
(leonardo)
Początkujacy
Witam wszystkich chetnych podjecia pracy w dedert ice w roermond. zanim wyjedziesz przeszukaj forum na temat pracy tam. odradzam wyjazd, w pacy traktuja tam czlowieka jak szmate.
tu juz ktos to opisal. to wszystko prawda www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=102042
Zgłoś wpis
5 Postów
Wie1234
(Wie1234)
Początkujacy
Prawda.. niestety
Zgłoś wpis
5 Postów
Wie1234
(Wie1234)
Początkujacy
Tylko nie Dedert. Poniżanie, wyzywanie .. maszyna ustawiona na najwyższe obroty .. obóz pracy. KOŁCHOZ mało powiedziane
Zgłoś wpis
5 Postów
Wie1234
(Wie1234)
Początkujacy
Ludziska poszukajcie na forum. Zanim wpakujecie się do tego bagna
Zgłoś wpis
5 Postów
Wie1234
(Wie1234)
Początkujacy
Tylko nie Dedert.. jeśli już wyjechaliście to wspolczuję
Zgłoś wpis
5 Postów
Wie1234
(Wie1234)
Początkujacy
Dedert - Kołchoz.. teksty typu " ja Cię kurwa nauczę jak pakowac, szybciej albo spierdalaj do Polski" na porządku dziennym, maszyna rozerwie Ci palec to dostaniesz zięba że brudzisz skrzynki krwią
Zgłoś wpis


Bliżej nas