Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PEŁNA GAMA STOLARKI OTWOROWEJ - OKNA, DRZWI, BRAMY - Holandia

Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac (1052 niezalogowanych)
3 Posty
Jakub Wiercinski
(jakubw1)
Początkujacy
Witam, szukam współpracowników (osoby prywatne bądź firmy) , którzy są chętni do współpracy ze mną. Współpraca polega na pozyskiwaniu klientów chętnych na okna, drzwi, rolety, parapety(głównie wszystko, co jest związane ze stolarką otworową). Reprezentuję firmę z 15-letnim stażem w branży okiennej. Głównie pracujemy na produktach NIEMIECKIEJ FIRMY schuco, jest to marka bardzo pożądana przez ludzi na całym świecie. W ofercie posiadamy również stolarkę otworową innego typu, mianowicie dopasujemy ofertę do potrzeb klienta. Wykonujemy okna 5,6,7 komorowe dwu lub więcej szybowe. PCV, ALUMINIUM, DREWNO. Otwierane do środka, na zewnątrz, do góry, okna irlandzkie czy angielskie - NIC NIE JEST DLA NAS NIEWYKONALNE. Zajmujemy się także sprzedażą materiałów budowlanych. Wynagrodzenie prowizyjne, skontaktuj mnie tylko z klientem za Twoim pośrednictwem, a resztę wykonam JA! Nie musisz wnieść praktycznie żadnego wkładu, ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY ! JAKUB WIERCINSKI 535 877 224, jakubwiercinski1@wp.pl
Zgłoś wpis
3 Posty
Jakub Wiercinski
(jakubw1)
Początkujacy
Zapraszam na nasza stronę internetową.
www.fenster-windows.eu
Zgłoś wpis
14 Posty
Bywalec
Nie chcesz profesjonalnej i konkretnej strony internetowej po polskiej cenie?
Zgłoś wpis
5 Postów
artutt
(artutt)
Początkujacy
Hej! Potrzebuję dobrej rolki łożyska tocznego kamar-kola.pl/lozyska/ do mojego projektu. Czy ktoś z Was zna sklep, w którym można kupić taką rolkę? Z góry dzięki za Wasze sugestie!
Zgłoś wpis


Bliżej nas