Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam pewnej pracy lub współpracy - Holandia

2 Posty

()
Początkujacy
Szukam pewnej pracy lub współpracy 6 Dni temu Oklaski: 0
Witam mam 37 lat, mieszkam pod Krakowem, szukam pracy w Norwegii. Wybudowałem 2 domy swój i rodziców, własnymi rękami wraz z wykończeniówką, kafelki, konstrukcje, gładzie itp. nie są dla mnie problemem. Moja pasja to motoryzacja i wszystko ci się z nią wiąże. W tej branży również odnalazłbym się. Szukam pracy pewnej, mogę pracować 12h dziennie. Obecnie pracuje w największym krakowskim biurze nieruchomości. Przez 11 lat prowadziłem firmę w internecie, miałem kontakt z klientem: prawnicy i lekarze. Mój angielski pozostawia wiele do życzenia, porozumiem się ale łamanym angielskim. Wiem, że trafiają się również oszuści, którzy oferują pracę, im z góry dziękuję (będę tutaj zdecydowany w swoim działaniu). Mogę rozważyć również współpracę z kimś kto przebywa w Holandii, kto chce nawiązać współpracę: handel, usługi, agroturystyka, inna dziedzina. Jeśli będzie ktoś miał propozycję współpracy to zapraszam tylko uczciwe i lojalne osoby. Pozdrawiam Wojtek.
Zgłoś wpis
14 Posty
Bywalec
Nie zostawiles zadnego kontaktu...
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Wala napisał:
Nie zostawiles zadnego kontaktu...
Jest prywatna wiadomość,myślę ze na początek wystarczy to raz;a dwa-w razie W i konkretów można na priv przesłać nr gsm
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Moderator
Faktycznie, już podaję wipnetart@wp.pl Pozdrowienia
Zgłoś wpis
3 Posty
Maja Borowska
(majeczka358)
Moderator
Tutaj zerknij praca.owi.pl/za-granica/w-europie/w-holandii widziałam podobne oferty więc może kogoś znajdziesz.
Zgłoś wpis


Bliżej nas