Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Założony 1 szew, czy należy sie odszkodowanie? - Holandia

Czytali temat:
adamswierszcz Ina83 (3514 niezalogowanych)
7 Postów
Marcin F
(Kinley85)
Początkujacy
Witam
Rozciąłem sobie lekko ramię w pracy(praca przy metalu) został mi założony jeden szew ponieważ rana była szersza czy w takim razie przysługuje mi jakieś odszkodowanie? Dodam że na zdjęcie idę w piątek ale nie mam żadnego kwitka z opatrunku ani z miejsca pracy?Jak cos to moglbym sobie w pracy załatwic jezeli by byla potrzeba.
Dzieki
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Nie Kineley nie nalezy ci sie zadne odszkodowanie bo nie masz uszczerbka na zdrowiu / inwalidztwa . Jedynie jak nie jestes na ten czas zdolny do pracy nalzy ci sie zwolnie nie lekarrskie 100% platne .
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
to jest to co mówię...
idziesz i z daleka widzisz, że tam gdzieś ktoś się mota...
nie wytrzymiesz...
przyjdziesz i wyraźnie powiesz: "TĘDY!"
to je cała Baileys ze swymi wilkami i jednym nie...
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
o tak zapytaj a baileis zawse ci prawde konkretnie powie
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
bo odpowiedzi maja byc proste i wyrazne , a przedewszystkim prawnie podparte/ wedle prawa :-P
Zgłoś wpis
1 Post
Judith Nyst
(Hiros)
Początkujacy
A to akurat nieprawda, bo nawet w przypadku braku trwałego uszczerbku na zdrowiu należy się odszkodowanie; co prawda zapewne niewielkie, ale zawsze coś.
Zgłoś wpis
1 Post
Ina83
(Ina83)
Początkujacy
Poczytaj tutaj odszkodowaniaholandia.pl/ . Sporo cennych informacji na temat odszkodowań w Holandii. Możesz też skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Myślę, że dostaniesz tam rzetelną poradę co możesz zrobić w swoim temacie i jak walczyć o odszkodowanie.
Zgłoś wpis


Bliżej nas