Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nasze zarobki w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Jan Bosko Bogdan11 (4571 niezalogowanych)
3 Posty

()
Początkujacy
Jak wygladaja wasze zarobkim tygodniowe, miesieczne
u mnie ksztaltuje sie to w wysokosci od 290 do 350 euro tygodniowo
z ciekawosci chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada u innych rodakow
dodam ze pracuje w szklarni
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
W NL mozesz o wszystko zapytac , o kochanke/kochanka / zajzec do garnka i nawet tesciowej na konto zajzec ale nigdy przenigdy nie pytaj ile zarabia ktos .
A tak kwoli pochwalenia sie powiem ci ze za takie pieniadza to ja z domu nie wychodze bo mi szkoda czasu na takie drobniaki
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
ja za to wychodze zaczynam dopiero przygode z nl i wole tu za takie drogbiaki pracowac niz w polsce a jesli nie miales zamiaru napisac nic madrego to mogles nie pisac wcale .pozdro
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Baileys napisał:
W NL mozesz o wszystko zapytac , o kochanke/kochanka / zajzec do garnka

Pani mi tu szybciutko powie ile ma.....kochanek i co tam dobrego pchcisz na kolacje
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Adas kochanek mam tylko 1 sztuke :-P , a dzis upichcilam poledwiczki kurczacze z sosem czosnkowym lub grzybowym do wyboru i salatka z wszystkiego co zielone mniam , psiaki mialy dzis po 1 kg wolowiny ot tak przy weckendzie .
pawel vel kamil powiedzialm ci cos madrego ot taka mala nie pisana zasade w NL . Chciales wiedziec ile to ci powiedzialam ze za te drobniaki z domu nie wychodze wiec ci juz powinno wystarczyc ze odpowiednio wiecej jak ty .
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
@pawlo2180, Baileys chciala tylko nadmienic, ze, jak glosi stara, madra maksyma.... gentelmani nie dyskutuja o .....a zwlaszcza w Holandii.
Natomiast o poledwiczkach jakichkolwiek..... zdecydowanie tak
Biefstukies rauw....lekker
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Właśnie tu sie o kasie nie pisze bo raz jest raz jej nie ma a czasami mamy jej mniej btw. Baileys masz jakies ciekawe przepisy bo te poledwiczki brzmia smakowicie
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Baileys napisał:
W NL mozesz o wszystko zapytac , o kochanke/kochanka / zajzec do garnka i nawet tesciowej na konto zajzec ale nigdy przenigdy nie pytaj ile zarabia ktos .
A tak kwoli pochwalenia sie powiem ci ze za takie pieniadza to ja z domu nie wychodze bo mi szkoda czasu na takie drobniaki


Baileys a Tobie sie w ogole zdarza wychodzic z domu?

A ja wychodze z domu do pracy za takie drobniaki i jakos zyje a jak sa dwie osoby z takimi drobnymi to moga sobie w Holandii naprawde niezle pozyc.
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
dzizys vel penelopa vel belcia vel agnesss vel Rita12 vel agnieszka ciesla .......
Tak tak wiem ze to jedna i ta sama pyskata osobka . Myslalas ze jestes chytszejsza/madrzejsza jakja i cala reszta a to jednak ty wyszlas na glupca , a raczej na kretynke z rozdwojona jaznia ( schizofrenia ? ) , bardzo pusta wrecz bezdenna kretynka .
od czego sie zaczelo ?
Powiem wszystkim na ogole wiec kazdy moze czytac i przemyslec . ( modzi , admini prosze o sprawdzenie IP powyzszych profili ewentualnie porownanie rejonu IP ot dla potwiedzenia moich slow )
Teraz chwila prawdy dlaczego co i jak .
Nie podobalo ci sie jak potraktowalam twoje apele /zebrnie ( bo po 3-cim wstawionym apelu przestalo to byc estetycznym apelem a zrobilo sie nahalnym/brutalnym zebraniem ) o datki na neuroterapie dla Kamila.
Nie zadalas sobie pytania dlaczgo tak to potraktowalam wtedy ?
Nie no to ci powiem jak nie umiesz myslec. Zeby miec czyste sumienie nie mozesz klamac ani zatajac bardzo waznych faktow bo calosc nie bedie sie trzymac kupy , tak jak to bylo w waszym wypadku.
Kamil mial wypadek w NL( co sprytnie omijacie w wypowiedziach ) bo lecial niskim lotem przy deszczu w swoim BMW . I wylecial z zakretu . Nie zawinila tu choroba serca ale inna choroba zwana glupota i lekkmyslnosc . Z kad wiem ? ot wszystko mozna sie dowiedziec z neta , ot piekne to cos " internet "tu nic nie ginie tak jak i w przyrodzie . Z powodu braku informacji o dzialaniu u.zdowotnego i praw w Nl i z powodu nieznajomosci jezyka oraz metalnosci holenderskiej , nie jestescie wstanie dostac tego co tak bardzo moze zmienic wasze zycie .
Nie podobalo sie ci ze zaczelam zadawac trodne pytania na ktore nie chcialas dac prostej/szczerej odpowiedzi bo wiesz jak by ludzie zareagowali na prosta prawde . Tak samo jak ci sie nie podobala moja odpowiedz ze jednak sa mozliwosci ale z powodu nieudacznictwa waszego i waszej pomocniczki nie potraficie sobie z wieloma prostymi sprawami poradzic . Ot zebys poprostu powiedziala ze Kamil mial tu w NL wypadek a nie krecila , nie wyszla by slowna potyczka na temat ubezpieczenia w PL . Gdybys sama chciala spokojnie odpowiedziec na kilka prostych ( acz kolwiek tobie bardzo niewygodnych ) pytan nie osmieszyla bys sie , a ja z pewnoscia opowiedziala bym ci jak ja przeszlam przez czas jak bylam sparalizowana i jak z tego wyszlam, jak mnie wyleczono gdzie sie udac z co zrobic zeby jednak osiagnac cel . Gdybys na te pytania odpowiedziala szczeze i spokojnie napewno mieli byscie wiecej datkow na rehabilitacje . Wiesz ludzie nie wieza pyskatej smarkuli , ktora wydziera sie, obraza innych i tupie nogami bo ktos chce sie cos wiecej dowiedziec lub powiec cos co jej nie pasuje .
Nie dawno ktos powiedzial ze patrzysz na innych z gory , a ja bym powiedziala ze patrzysz z bardzo niskiego poziomu inteligentnego , bo tylko glupota umie frowac . Widzisz prawda zawsze wyjdzie na jaw . Tak jak i w wypadku twoich profili tak i w wypadku Kamila . Nie mniej jednak mam nadzieje ze Kamil kiedys bedzie chodzil . A ty moze kiedys wydoroslejesz i nie bedziesz z siebie robic ciepiennicy/meczenicy tylko po to by odkupic swoje "grzechy "i proznosc . Takich osob ktore opiekuja sie swoim partnerem w ciezkiej chorobie sa miliony i nierobia z siebie meczenikow.
Nie lubisz mnie bo jestem szczera i potrafie przejzec takie stworzenia/karaluchy jak ty i wlasnie dlatego zblaznilas sie jak prawdziwa niekompetentna kretynka zakladajac nowe profile , bo zblaznie sie w temacie z apelem ci nie wystarczylo i musialas pokazac klase jakiej tu jeszcze nikt nie znal .
Jak juz chcesz kogos osmieszyc to zastanow sie czy sama siebie tym nie osmieszasz . Wiesz tak naprawde to mi zal ciebie bo w twojej proznosci nawet nie wiesz co to szacunek do samego siebie .
W somie szkoda mojego czasu na odpisywanie tobie bo i tak nie zrozumiesz intencji gleboko ukrytej w tej wypowiedzi , zrobilam to jednak ze wzgledu na innych ktorzy tu zagladaja i zrozumieja przekaz w tej riposcie.
Chcesz sie ze mna dalej bawic w te klocki to ? to uwazaj bo zgniote ciebie jak przyslowiowego karalucha , bo jak narazie to bylam bardzo grzeczna ( co moga potwierdzic starzy bywalcy forum ) a potrafie byc suka jakiej jeszcze w zyciu nie poznalas i to tez moga potwierdzic ci ktorzy mnie juz znaja .

Co do odpowiedzi w tym temacie to tak bardzo czesto wychodze z domu i to nie tylko zeby powiekszac stan mojego konta .
Zgłoś wpis
5 Postów

()
Początkujacy
Czy to dyskusja o kasie bo sie pogubilem?
Zgłoś wpis


Bliżej nas