Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szkolenie na wózki widłowe - Holandia

1 Post
Maciej J.
(wulkan energii)
Początkujacy
Witajcie. Jestem tutaj nowy. Moja wizyta na forum ma związek z tylko jednego powodu, potrzebuję pomocy. Od 5 lat mieszkam już w Rotterdamie, szczerze mówiąc nigdy nie miałem zbyt wielu znajomych w ojczyźnie, dlatego też nie wiem, gdzie i u kogo szukać porad, uwag. Niedługo wracam do kraju, niestety. Zwyczajnie się stęskniłem za rodziną. Wiem, że będę szukać pracy na stanowisko operatora wózków widłowych. Znalazłem kilka ciekawych opcji w sieci, a z racji, że pochodzę z Ostrowca, najbliżej mi do Jędrzejowa, gdzie funkcjonuje Alfa. Czy ktoś z was przed wyjazdem do Holandii odbył u nich kurs? Ktokolwiek ma na ich temat rzetelne informacje? Z tego co wiem, sporo ludzi się szkoli na takie stanowiska przed wyjazdem z kraju.
Zgłoś wpis
1 Post
maks szczepanik
(szczepanmax)
Początkujacy
No ja miałem kurs gdzie indziej ale znajomy tam miał i mówił że wszystko było ok, zarówno teoria jak i praktyka była pełna. Musiał się nauczyć jeździć do końca i to mu się podobało, że nic nie było robione na odwal się. Poza tym dostał certyfikaty dzięki którym mógł podjąć zatrudnienie za granicą co też było pomocne.
Zgłoś wpis


Bliżej nas