Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Agencja OTTO - Holandia

Czytali temat:
Michał Grabowy Focusmk2 Julia2344 KrynicaZdroj Advies (7344 niezalogowanych)
12 Posty
darek kowal
(dtx7)
Bywalec
Czy to prawda że otto płaci zaliczkami tylko ? a wyrównuje wszystko po czasie kiedy chce ?
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
z tego co mi wiadomo aliczki sa co tydz i wyrównanie co 5 tyg
Zgłoś wpis
12 Posty
darek kowal
(dtx7)
Bywalec
dzięki
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
tak to najwiekasz pomylka ta firma unikaj jej jak ognia
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
NIe broniąc ich kwestia na jaka prace cie oddeleguja i jak się spiszesz. Wszedzie tak jest że jak chcesz to pracował bedziesz jak zaczniesz marudzić i wymyślać to roboty nie ma dla ciebie. Moja dziewczyna pracuje w takim śmiesznym biurze o nazwie MUPOL ma prace cały rok i płacą jej dni wolne ustawowo z tygodniówkami też nie ma problemu, a opinie ta firma ma nie najlepsza a jednak kwetia na jaka firme/klijenta cie oddeleguja
Zgłoś wpis
12 Posty
darek kowal
(dtx7)
Bywalec
Racja jak w holandii, zależy jaką pracę dają tylko to nie wydaje się problem bo ich busy widziałem pod największymi firmami w holandii i widocznie jakoś ludzie pracują. Zapytałem o płacenie bo dotąd z OTTO nie robiłem i to wydało mi się dziwne. I jeszcze dziwniejsze są opinie o ich ośrodkach-hotelach gdzieś w lesie typu "Laarbruch" jak dobrze piszę. Od tej strony ta agencja nie wygląda dobrze.
Zgłoś wpis
8 Postów
Admin Admin
(masters1956)
Moderator
To że ich busy stoją pod największymi firmami nic nie daję bo pracodawcy jak się nie spodobasz to nie porobisz ewentualnie możesz podpaść komuś kto ma wtyki u koordynatora danego projektu i wtedy to już wogule masz pozamiatane
Zgłoś wpis
1 Post
Kamil Tryba
(djtortura)
Moderator
Osobiscie pracowlem przez firme OTTO powiem szczerze nie jest zle w tej firmie zaliczki byly zawsze na koncie tak jak powinny prace dawali jak to bylo mozliwe wiadomo nie bd sie spisywal lub bedziesz odpiepszal niewiadomo co nie bedzie pracy i z wolsnej woli wrocisz do polski i bedziesz nrzekal ze firma OTTO jest do bani.

Apropo do bani maja system plac wyrownywnia pieniedzy co 4 tygodnie ogromne oplaty za mieszknia ktore nie s za ciekawe wiekszosc solarisow na minusie wiadomo OTTO musi sie oplacac hah i od kiedy trzeba firmie placic za dowoz do pracy skoro firma daja ci prace musi cie do niej zawiesc nie to niech dadza rower i dojezdzaj a nie ze pobierja ci kwote ktora mozesz wyzyc przez tydzuien na to ze cie do pracy zawiezli
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Moderator
Czy ciągle chcecie pracować na etacie ? Czy zawsze będziecie mieć etat ? A jeśli zachorujesz ?
A gdy przyjdzie wiek - ile dostaniesz emerytury - za dużo żeby umrzeć, za mało żeby ŻYĆ !!!!!!
Jeśli znajdziesz 20 min. Obejrzyj.
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Moderator
A po obejrzeniu tego filmiku, obejrzyj TO
W poniedziałki i piątki o godz 20,30
login.meetcheap.com/conference,88879883
Trwa 40-45 min
I zastanów się co wybierasz - WEGETACJĘ czy ?????????????????
Zgłoś wpis


Bliżej nas