Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Który bank Polski akceptuje dochody z zagranicy? - Holandia

Czytali temat:
theds Julia2344 (1335 niezalogowanych)
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Witam
Czy Moze ktos sie orjetuje który bank polski akceptuje dochody z zagranicy?
Dobra moja znajoma mieszkajaca tu juz pare lat ma zamiar kupic dom na hipoteke w polsce
Ona niema stalego kontraktu ci prawdopodobnie cala sprawe utrudni!
Moze ktos Byl w podobnej sytuacji i mogl by doradzic
Z gory dziekuje
Pozdrowienia
Patboy
Zgłoś wpis
8 Postów
Mariusz Borowiak
(skinni)
Początkujacy
Prawie każdy bank akceptuje zarobki z poza polski. Jedynym warunkiem jest aby mieć umowę na stałe ponieważ to jest podstawą do udzielenia kredytu. Natomiast druga ważna sprawa jest to w jakiej walucie i kiedy chce starać sie o kredyt. Jeśli w euro to musi zarabiać jeśłi dobrze pamiętam około 13tys w przeliczeniu na złotówki miesięcznie. Kolejna sprawa jest że w niedługim czasie ma wejść ustawa dotycząca przyznawania kredytu tylko w takiej walucie w jakiej się zarabia. Czyli jeśli twoja znajoma sie nie pośpieszy to może nie będzie miała zdolności aby otrzymać w Polsce kredyt w walucie euro bo jej zarobek w przeliczeniu na złotówki to 9tys.

Ustawę o której napisałem powyżej chcą wprowadzić z powodu ostatnich problemów osób które brały kredyty mieszkaniowe we franku szwajcarskim. Kurs franka na tamten czas wynosił około 2,20 na tą chwile 3,40. Także sam sobie oblicz w jak czarnej dupie te osoby są. Osobiście uważam że na własne życzenie sobie zawiązali sznur na szyji. Zarabiając i mieszkając w Polsce trzeba brać kredyt we własnej walucie. To taka moja skromna podpowiedź. Pzdr
Zgłoś wpis


Bliżej nas