Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Praca bez pośrednictwa agencji. - Holandia

3 Posty
Początkujacy
Mam takie pytanie. Pracuje przez agencję pośrednictwa pracy u pewnego przedsiębiorcy. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś ograniczenia jeśli chciałbym rozwiązać umowę z agencją i pracować bezpośrednio u tego przedsiębiorcy, oczywiście on nie miałby nic przeciwko. Słyszałem że jest przepis mówiący że nie mogę podjąć takiej pracy przez 3 (bądź więcej) od zerwania umowy z agencją, ale nie znam żadnych szczegółów. Jeśli ktoś posiada informacje na ten temat proszę o podzielenie się nimi.
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
W niektórych firmach jest okres karencji 3 miesiące żeby pracownik nie zmieniał sobie biura pracy bo mu się tak podoba. Ale jeśli pracodawca chce żebyś u niego pracowal to dlaczego mialby Ci robić "po górkę"
Moje zdanie olalbym biuro. Żadnej kary nie mogą Ci dac
Zgłoś wpis
3 Posty
Początkujacy
Wiem też że niektórzy zakładają w Polsce własne działalności i faktury wystwiają swoim pracodawcą tylko ciekawe co się lepiej opłaca. I za jaką stawkę skoro ja zarabiam przykłądowo 5,5 na ręke a on do biura płaci 20,5.
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Tyle na pewno nie dostaniesz. chociaż tego Ci życzę. jest to stawka brutto która placi . Najlepiej porozmawiaj nim ile jest w stanie Ci zaoferować. 5.5 na rękę czy nie jest to stawka poniżej minimum?
Zgłoś wpis
59 Postów

()
Gaduła
Tutaj masz stawki minimum i mozesz obliczyć ile powinieneś zarabiać
www.loon-berekenen.nl/
Zgłoś wpis
3 Posty
Początkujacy
No mniejsza z tym ile teraz zarabiam, ale jak rozmawiałem z nim o 10 euro to dziwnie szybko się zgodził, to przecież nie jest tak dużo. Głównie właśnie chodzi mi o to czy moje biuro nie robiłoby pod górkę.
Zgłoś wpis


Bliżej nas