Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pierwszy mój wyjazd do Holandii - Holandia

Czytali temat:
Łukasz Ch Piotr Bednarz Karolina Nyczak Marcin Rutkowski Danuta Rozrzut Dawid Dawid Radykalny Lech konrad96 Zeglarzr1 wysoki1971 (2033 niezalogowanych)
3 Posty
Dawid Dawid
(DejwidBDG)
Początkujacy
Witajcie serdecznie. Jestem tu świeżak więc proszę o wyrozumiałość. Planuje we wrześniu wyjechać do pracy przez agencje pracy job service. Czy to dobra agencja pracy? I przykładowym 9.59 euro brutto na godzinę ile bym miał na czysto netto? Będę wdzięczny za odpowiedź.
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Jestem w Holandi 9 lat nie miałem nigdy mniej niż 500 euro za tydzien i mieszkanie frii plus kilometrówka ,ile możecie dawać się tak dymać tym firmą Polskim ,minimalna stawka za 40 godzin to jest 500 euro ,już za mniej to Romuni nie chcą pracować ,szanujcie się to nie my ich potrzebujemy do pracy ,teraz to oni nas potrzebują i sami stawki ustalacie ,,pozdrawiam
Zgłoś wpis
3 Posty
Dawid Dawid
(DejwidBDG)
Początkujacy
Ja niestety nie mam znajomości jeśli chodzi o pracę tam, a muszę szukać pracy na moje warunki zdrowotne.
Zgłoś wpis


Bliżej nas