Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

gdzie online wyslac pieniadze do polski - Holandia

3 Posty

()
Początkujacy
Czesc wszystkim,

szukam godnej polecenia stronki gdzie bede mogla wyslac Euro do kraju, nie za miliony monet i z dobrym kursem. Ktos cos?
Dzieki za kazde info.
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post

()
Początkujacy
wejdź na amronet tam jest zawsze lepszy kurs
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
o super, a powiedz czy duzo formalnosci ? i czy drogo jest ?
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
dzieki za info a jak to dziala ? mozna zaufac ?
Zgłoś wpis
2 Posty
Anonimka
(Anonimka)
Początkujacy
Western Union? Aplikacja na telefon. Proste szybkie latwe I tanio. Wysylajac western union na poczcie placisz wiecej..
Zgłoś wpis
2 Posty
qwer qwer
(1234564789)
Początkujacy
A ja korzystam z BTC, wysylka na portfel od 10 sekund do 10 min( w zaleznosci od sieci)
a nastepnie masz kilka opcji:
- sprzedaz w kantorze internetowym a oni wysylaja kase na konto bankowe
- w Polsce sa firmy ktore zajmusie sie skupowaniem i nawet rpzyajda ci do domu
- speclajne bankowamy ( jest ich sporo w Holandii)
-i opcja ktora ja mam , masz karte ( visa albo mastercard ) gdzie przelewasz crypto a 2 osoba moze normalnie wyplacac w zwyklym bankomacie , placic w sklepie itp
Jest wiele opcji i co najwazniejsze tanio szybko i bezpiecznie.

Np ja tydzien temy za wyslanie 8 tys euro placilem ponizej 20 centow kosztow ( przy ripple ).
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
aneczkanowak
(aneczkanowak)
Początkujacy
Polecam serwis dopolski24, maja korzystny kurs, pieniadze szybko dochodza, a obsluga zawsze gotowa pomoc!
Zgłoś wpis
11 Postów
Joanna Gab...
(JoanG)
Bywalec
Cześć Sandra. Polecam Transfer24. Przelew nic nie kosztuje. Bank w Holandii, jak i bank w Polsce, nie pobierają żadnych opłat. Przelew księgowany jest na polskim rachunku bankowym nawet do 10 minut. Od razu jest przeliczony na złotówki.
Zgłoś wpis


Bliżej nas