Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ciąża i pomoc pieniężna.. - Holandia

Czytali temat:
Justyna W****** S. Sokolowski J. N. klaudiam amazur5 Mell21 martixxd mariecervantes MARTA R (707 niezalogowanych)
1 Post
Mell21
(Mell21)
Początkujacy
Mam troszkę skomplikowane pytanie. Czy należy mi się jakaś pomoc macierzyńska? Sytuacja wygląda tak : pracowałam okolo 8 miesięcy w Holandii, w dwóch agencjach pracy z przerwą pomiedzy i różnych firmach ponieważ brali tam gdzie potrzebowali. Mieszkałam w Holandii bez meldunku potem przeprowadziłam się i zameldowalam w niemczech nadal pracując w Holandii. Zwolnili mnie w ciąży, tylko o dwutygodniowej (lub czterotygodniowej zalezy czy liczyc od miesiaczki czy poczecia ) ciazy dowiedziałam się kilka dni po zwolnieniu. Firma nie placila za mnie ubezpieczenia zdrowotnego mialam polskie od wypadkow. W tym momencie juz nikt mnie nie zatrudni ... w niemczech nie pracowalam nigdy nic mi się nie należy... czy mogę się starać o jakaś pomoc jeśli tak to jak i gdzie?
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Jesli umowa sie skonczyla , lub zwolniono cie z pracy ,to w takiej sytuacji jak najszybciej powinnas byla sie zglosic do UWV
Zgłoś wpis


Bliżej nas