Witam, mam pytanie i proszę o pomoc, nie pracuje w Holandii, nie znam przepisów tam obowiązujących. Sprawa dotyczy zwrotu Bellasting dla mojego szwagra. Szwagier niestety zmarł w Holandii w lutym, od tamtego czasu przychodziły na jego konto jakieś pieniądze oraz pisma do domu, jak rozumuje jest to jakiś zwrot za to że nie korzystał z opieki medycznej? Otrzymywał przelewy do czerwca, teraz przychodzą pisma do domu, o zwrot 500 euro, że jest to jakaś nadwyżka, którą trzeba oddać. Dzwoniłem tam, przedstawiłem sytuację, że szwagier zmarł w lutym, a pieniądze dalej przychodziły. Pani poinformowała mnie, że jako rodzina musimy oddać i przelać te pieniądze. Teraz nie wiem jak to zrobić, mam pewien kwitek tam jest jego konto i konto holenderskie, ale jego konto juz nie jest aktywne, nie chce placic duzo za przewalutowanie, druga sprawa mnie nurtuje to w całym tym nieszczesciu to jest taka że moglismy jego pieniadze wyplacic, ponieważ miał zapisany login i hasło do konta i te pieniadze sa i leża i je planuje oddac, ale co w przypadku jeśli bym tego nie miał dlaczego wtedy miałbym pokrywać te kwotę skoro jestem niczego nieświadomy.