Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomoc w kredycie - Holandia

Czytali temat:
Damin Park Kelly Softwork Dawid82 ocasaenva Mateusz3 UnluckyMan Patkasan (912 niezalogowanych)
4 Posty
Damin
(Damin)
Początkujacy
Witam znacie kogois kto mógłby mi pomóc w uzyskaniu kredytu w Holandii pierwszego +?
Zgłoś wpis
2 Posty
ocasaenva
(ocasaenva)
Początkujacy
Witam wszystkich!

Czy ktoś może polecić miejsce, w którym można uzyskać pożyczkę pieniężną w Holandii dla ekspata? Mógłbym skorzystać z pożyczki na zakup niezbędnych rzeczy do nowego domu, ale większość miejsc nie udziela pożyczek osobom, które nie pracowały w Holandii przez co najmniej 3 lata, ale mam nieco ponad 1,5 roku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym?
Zgłoś wpis
2 Posty
ocasaenva
(ocasaenva)
Początkujacy
ocasaenva napisał:
Witam wszystkich!

Czy ktoś może polecić miejsce, w którym można uzyskać pożyczkę pieniężną w Holandii dla ekspata? Mógłbym skorzystać z pożyczki na zakup niezbędnych rzeczy do nowego domu, ale większość miejsc nie udziela pożyczek osobom, które nie pracowały w Holandii przez co najmniej 3 lata, ale mam nieco ponad 1,5 roku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z omegle xender tym?


I got this,...
Zgłoś wpis


Bliżej nas