Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czy pożyczki osobiste są wiarygodne - Holandia

Czytali temat:
Mirek55 Klaudiaa123 Adrian Adek Oskar Dyjankiewicz Konradekk lentichin Kamil9523 Krysia08 Sebaa_033@op.pl (803 niezalogowanych)
1 Post
Klaudiaa123
(Klaudiaa123)
Początkujacy
Witam, ostatnio znalazłam różne pożyczki osobiste od prywatnych osób ogłaszają się na stronach tego typu. Po dogadaniu kwoty wysyłają formularz w którym trzeba podać swoje dane, numer konta, swoje zdjęcie i zdjęcie dowodu lub paszportu. Czy ktoś z was miał styczność z taka pożyczka i może doradzić czy warto się pakować w to, czy to nie zwykle oszustwo. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
2 Posty
lentichin
(lentichin)
Początkujacy
Czy pożyczki osobiste są opłacalne na dłuższą metę?

Moja dziewczyna i ja przeprowadzamy się i zastanawiamy się nad wzięciem pożyczki osobistej na meble itp. Ale boimy się, jak wpłynie to na nasz kredyt i czy są one warte wysokiego oprocentowania.

Z góry dziękuję!
Zgłoś wpis
2 Posty
lentichin
(lentichin)
Początkujacy
lentichin napisał:
Czy pożyczki osobiste są opłacalne na dłuższą metę?

Moja dziewczyna i ja przeprowadzamy się i zastanawiamy się nad wzięciem pożyczki osobistej na meble itp. Ale boimy się, jak wpłynie to na nasz kredyt i czy są one warte wysokiego oprocentowania 19216801.onl/ .

Z góry dziękuję!

i got this....
Zgłoś wpis


Bliżej nas