Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wezwanie do zapłty - Holandia

Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Arczi Aaa peter1 MarcinSieraszewski19 Mirek55 Maciekoran Julia2344 Szymon Siemko michal6020 Anthony Lawson Michu4654 KrynicaZdroj (863 niezalogowanych)
2 Posty
michal6020
(michal6020)
Początkujacy
Dzień dobry. Potrzebuję pomocy.
Od jakieś roku próbuję udowodnić belastingowi że w roku 2018 moje dochody były osiagane jedynie w Holandii. Wysłałam już 3 razy zaświadczenie o braku dochodu w Polsce pobrane ze strony belastingu i wypełnione przez polski urzad skarbowy wraz z pieczatka. Za pierwszym razem odrzucili pismo pod pretekstem błędu w zaświadczeniu - jednak nie napisali o jaki bład chodzi. Za drugim i trzecim razem nie otrzymałam odpowiedzi a jedynie kolejne listy o wezwaniu do zapłaty. Kilka dni temu przyszedł jeszcze jeden, który zamieszczam w załaczniku.
W aktualnym strasza poniesieniem kosztów windykacyjnych.

Czy w jakiś inny sposób mogę udowodnić brak dochodów?
Czy to możliwe że docieraja do nich listy wysyłane przez pocztę polska?

W poprzednich 2 latach również jedynymi dochodami które osiagałam były te w Holandii ale po wysłaniu listu z tym samym zaświadczeniem o braku dochodów w Polsce nie było żadnych problemów.
Z góry dziękuję za pomoc

Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
o
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
Julia2344 napisał:
Jeśli takie wezwanie jest bezprawne (nie jest w oparciu o prawo holenderskie, tylko regulamin), masz pełne prawo to olać. Miałam tam z firmą FHS. Swoją drogą żałuję, że nie wytoczyłam im procesu o wyłudzanie pieniędzy.

łoooo matko ale farmazon...
Zgłoś wpis
2 Posty
michal6020
(michal6020)
Początkujacy
A coś konkretnego? Może polecicie jakąś firmę która pomoże mi rozwiązać ten problem?
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Napisz odwolanie od decyzji , o ile nie jest za pozno. Powolaj sie na podobna sytuacje w latach poprzednich . Powinno zadzialac .
Zgłoś wpis


Bliżej nas