Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Opinie na temat agencji pracy - Holandia

Czytali temat:
Darek Kowalski Marcin Pawlo Michu Michu Zbyszek19 EagleEIN Brzoskwinka12 :P Patryk Ka KrynicaZdroj HanÜvver Krzysztof kaka (1412 niezalogowanych)
1 Post
Michu Michu
(Michuuu)
Początkujacy
Cześć,
Planuję wyjzad do Holandii przez jedną z wielu działających na rynku agencji pracy. Faktem jest, że agencje proponują interesujące jak na pierwszy rzut oka ofert pracy, jednak jak zapewne wiele z was mogło tego doświadczyć, w praktyce oferty te mniej lub bardziej odbiegają od rzeczywistości. Nie chcąc aby mój wyjazd okazał się totalną klapą chciałbym prosić o wasze doświadczenia z poniższymi agencjami, z którymi zamierzałem kontaktować się w sprawie pracy. Czy możecie podzielić się waszymi opiniami na temat niżej zestawionych agencji?
- E&A
- Flexcraft
- APN
- Otto Work Force
- Global Personal Group
Będę wdzięczny zarówno za pozytywne jak i negatywne opinie, które pozwolą mi na wybór agencji godnych rozważenia. Być może macie pozytywne doświadczenia z innymi, nie zestawionymi tutaj agencjami? Z góry dzięki za wszystkie opinie
Zgłoś wpis
3 Posty
KrynicaZdroj
(KrynicaZdroj)
Początkujacy
Flexcrafti Otto omijaj .
Zgłoś wpis
2 Posty
Kinga Nowak
(Casandra19901)
Początkujacy
Ja polecam omijać dużym łukiem firmy
Holandia job
Fides
Kemmerland
I firmę która zatrudnia w ok Weert(20k
Od venlo) na piekarnia i przy kwiatach czy prz obuwiu
Zgłoś wpis


Bliżej nas