Dzień dobry,

Mieszkam w Polsce i wynajmuję mieszkanie w Polsce komuś, kto pracuje w Holandii 9-12 miesięcy w roku przez ostatnie 5-10 lat. Jego żona i dziecko pozostają w Polsce.

Ta osoba nie płaci mi czynszu i próbuje nadużywać systemu opieki społecznej w Polsce i Holandii!!!

Moje pytania:
1. Które biuro w Holandii udzieli mi informacji na temat jego mieszkania komunalnego (powiedział, że takie tam posiada/wynajmuje)?
Próbuje ubiegać się (naciągać prawo!!!) o mieszkanie komunalne w Polsce, ale jego potrzeby mieszkaniowe są zaspokajane w Holandii!!!
RYZYKUJĘ UTRATĘ DOMU W POLSCE ZE WZGLĘDU NA PRAWO, KTÓRE WSPIERA ZŁODZIEI I OSZUSTÓW, NA KOLEJNE 8-10 ZE WZGLĘDU NA POWOLNE PRAWA EMISJI!!! (I BRAK POSZANOWANIA PRAWA WŁASNOŚCI W POLSCE!!!)
2. Twierdzi, że pobiera zasiłek dla bezrobotnych w Holandii. Jeśli tak, to domagam się cotygodniowego sprawdzania jego zdolności do pracy!!! Jak mogę to zrobić?
3. Gdzie mogę zgłosić nieuprawnione pobieranie zasiłków dla dzieci i nadużycia podatkowe?
4. Gdzie mogę zgłosić jego alkoholizm?
5. Czy istnieje ogólnokrajowy związek spawaczy, gdzie mogę zgłosić jego niedopuszczalne zachowanie?
6. Gdzie mogę zgłosić nadany status niepełnosprawności w celu regularnych kontroli?
7. Gdzie mogę go dodatkowo zgłosić?

Z wyrazami szacunku,
zaniepokojony i okradany obywatel Europy