Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prowadzenie interesów w Polsce - Holandia

Czytali temat:
lu ki Andrzej Kozanecki Julia2344 Jasonbrown AD werkt BV kido leaderhigh Przeprowadzki NL Merkee kadon duke.kamon (906 niezalogowanych)
12 Posty
lu ki
(piekny) Online
Bywalec
Trochę to prawda, na pewno można dostać szoku jak się przyjeżdża z Niderlandów, bardziej skomplikowana biurokracja, zależy mocno od typu biznesu, ale ogólnie najlepiej mieć dobrego księgowego, który zdejmie ciężar rozliczeń podatkowych i kadr. Również zależy czy chcesz zatrudniać ludzi i ile osób. Ważny jest też wybór formy prowadzenia biznesu sp. z o.o., sp. k. Sp. j. dzielność gospodarcza itp. Po za tym niektóre branże są dość ciasne - szybko wyrasta konkurencja - jednak na pewno można prowadzić biznes, wszystko zależy od pomysłu, realizacji, kapitału i przede wszystkim chęci. Powodzenia
Zgłoś wpis
4 Posty
Donald
(Donald)
Początkujacy
Dobrze wiedzieć takie kwestie.
Zgłoś wpis
1 Post
kido
(kido)
Początkujacy
prowadząc biznes w Polsce na pewno warto mieć dobre doradztwo jeśli chodzi obecnie o księgowość, podatki i w ogóle kwestie prawne. wiadomo, że to też zależy od biznesu ale zakładając coś warto się doradzić i wybrać zoptymalizowane opcje. Ja inwestuję w nieruchomości i zwykle korzystam z doradztwa prawnego kancelarii www.norekwspolnicy.pl/
Zgłoś wpis
1 Post
duke.kamon
(duke.kamon)
Początkujacy
Zastanawiam się czy można tam założyć biznes związany z hazardem online? Ludzie, których znam, mówią, że to całkiem dochodowe. Ale to właśnie kwestia legalizacji mnie interesuje. Czy w Holandii jest to legalne? Ja sam czasami nie mam nic przeciwko kręceniu slotów w tym miejscu gametwist download. Zastanawiam się więc nad otwarciem podobnej strony.
Zgłoś wpis
19 Postów
kadon
(kadon)
Bywalec
Hmm... przed polskim ładem Polska była na szarym końcu pod względem komplikacji w prowadzeniu biznesu. Teraz to już totalnie inny świat Mając oszczędności to aktualnie nie ładowałbym w działalność, tylko w takie tematy - flyingatom.gold/zlote-monety/1-krugerran...ncja-zlota-2023.html Ale wiadomo... kwestia preferencji.

Krugerrand 2022 1 uncja złota | FlyingAtom.Gold Złota moneta Krugerrand 2020 o wadze 1 uncji trojańskiej złota próby 916 (22 karaty) i masie monety 33.93g. Wybijana jest w Republice Południowej Afryki przez mennice oraz rafineri... flyingatom.gold
Zgłoś wpis


Bliżej nas