Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kawa i herbata w firmie - Holandia

Czytali temat:
Natalia Verka Szymi driver haris7 Mariusz17H tiktok18 AlfredE21 (517 niezalogowanych)
103 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Hej, jak przedstawia sie u Was kwestia kawy i herbaty w firmie? Sami kupujecie czy jednak dostarcza Wam szef?
Zgłoś wpis
1 Post
haris7
(haris7)
Początkujacy
Rzecz w tym, że pracodawcy to zapewniają, że dostaniesz najwstrętniejszy, najtańszy słoik kawy o smaku smoły, wielkości cateringu. Przypuśćmy, że Nahn powstrzyma cię przed przynoszeniem fajnych rzeczy https://19216801.onl/ https://routerlogin.uno/ .

Byłem jedynym skurwielem, który kupował mleko, które było martwe na bais, dopóki nie zacząłem robić owsianki i to wszystko. Piję teraz czarną kawę.
Zgłoś wpis
84 Posty
od86
(od86)
Gaduła
U mnie w korpo, jak byliśmy w głównym biurze to wszystko było. Teraz mamy osobna kanciape i cukier/mleko bywa że kupujemy sami. Ale jak szefo robi zamówienie to i jakieś ciacho wpadnie.
A mleko i cukier dlatego sami, że tam gdzie zamawiamy to ceny takie że za 1 litr mleka płacimy jak za 5 w normalnym sklepie. Możemy oczywiście kupić to normalnie na fv, ale tak mało u nas idzie że nikt o 3 zł sie nie ciska.
Jeśli zastanawiasz się co warto byłoby kupić do firmy, dobrze jest zastanowić się nad ekspresem do kawy automatycznym:
www.tchibo-coffeeservice.pl/

Tak jak w Tchibo Coffee Service - tak aby pracownicy sami sobie mogli kawę w firmie robić.
Zgłoś wpis
1 Post
Mariusz17H
(Mariusz17H)
Początkujacy
Cześć! Chciałbym się podzielić z Wami swoimi przemyśleniami na temat zakupu kawy i herbaty w firmie. Moim zdaniem, ważne jest uwzględnienie preferencji pracowników i ich zdrowia. Warto wybierać wysokiej jakości produkty, które zapewnią smaczny napój i odpowiednią dawkę energii na cały dzień pracy. Można także rozważyć ekologiczne i zrównoważone opcje, takie jak fair trade czy produkty organiczne, aby dbać o nasze zdrowie, środowisko i społeczną odpowiedzialność.

___________
Choroba Parkinsona to przewlekłe, postępujące schorzenie neurodegeneracyjne, które atakuje układ nerwowy, prowadząc do zaburzeń ruchowych... hopeclinic.pl/
Zgłoś wpis


Bliżej nas