Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Recenzja aplikacji TikTok 18 Mod - Holandia

Czytali temat:
tiktok18 lucas08 (547 niezalogowanych)
1 Post
tiktok18
(tiktok18)
Początkujacy
Ta aplikacja ma funkcję na żywo, która umożliwia interakcję z obserwującymi w czasie rzeczywistym apkgenk.com/tiktok-18-plus-1/. Ta funkcja pomoże Ci dowiedzieć się, czego chcą od Ciebie Twoi obserwatorzy, i ulepszyć Twoje treści.

Aplikacja ma również funkcję wyszukiwania, która pozwala znaleźć popularne filmy na platformie. Pomoże Ci to zbudować zwolenników i zwiększyć szanse na zdobycie popularności.
Zgłoś wpis
1 Post
lucas08
(lucas08)
Początkujacy
Dzięki Napisałem o tym i podobnych w poście, i dlaczego stworzyłem ten. W szczególności chciałem oglądać bez końca tylko nowe filmy. Ten został ręcznie zaktualizowany z tą samą statyczną kolejnością filmów (widzisz te same filmy przy każdym ładowaniu), a także twórca nie dodał nowych filmów przez ostatnie kilka dni VidMate . Musiał istnieć algorytm taki jak tiktok, aby wyświetlać nowe lub popularne filmy. Ale mi się podoba, dzięki twórcy za przykład dla siksoka
Zgłoś wpis


Bliżej nas