Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Firmy budujące stacje bazowe telefonii komórkowej - Holandia

11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
Czy ktoś z Was mógłby mi podesłać namiary na holenderskie firmy zajmujące się rozbudową i budową stacji bazowych dla telefonii komórkowej ?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ehm... moze internet?... Google?...
A moze ktos rzeczywiscie wie...

Powodzenia.
Zgłoś wpis
11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
Takie firmy pracują dla ściśle określonej grupy odbiorców (operatorzy telefonii komórkowej) i nie przywiązują zbyt dużej wagi do "istnienia" w internecie. Ja szukam jakiegoś punktu zaczepienia. Może ktoś widział ( i pamięta ) jakiej firmy logo miały samochody parkujące np. przy wieżach antenowych, itp.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Znam firme X ktora wygrała długo terminowy przetarg na terenie Holandii i Niemiec (jest to holding) nie jest to sławny operator KPN. Zatrudniaja do prac wykonawczych >100 Polaków w osobnej spółce pod inna nazwa.

Jestes przedstawicielem?
Zgłoś wpis
11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
Nie jestem przedstawicielem . Pracuję w Polsce jako projektant takich obiektów (m. in. konstrukcji antenowych) i pewne pośrednictwo pracy tymczasowej chciałoby żebym przyjechał do pracy w Holandii w podobnym charakterze. Miałbym mieszkać w miejscowości Best i pracować na terenie całej Holandii. Na razie naegcjujemy warunki ewentualnej współpracy, a ja przed wyjazdem chciałbym poznać tą branżę w Holandii.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Link: www.antenneregister.nl

Powodzenia z negocjacjami (posrednictwa czesto licza faktor 2.1/2.5 od wynagrodzenie.)

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
11 Postów
Sebastian Darsznik
(Kochanawredota)
Bywalec
O co chodzi z tym faktorem ? Mógłbyś coś więcej powiedzieć ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To nie dotyczy Ciebie. Jest to faktor ktory biuro wystawia zleceniodawcy kiedy pracownik jest zatrudniony u niego (pracodawca tzn biuro ponosi wszelkie ryzyko przy zatrudnieniu itp).

Przykład z branzy IT: biuro zatrudnia Cie jako Network Operations Manager
Faktura za miesiac pracy: 8000k brutto * 1.9 = 15.200k, ta sume płaci zleceniodawca posrednikowi za usługe. Oczywiste jest to ze posrednik jak najwieksza czesc tortu chce dla siebie.

To jest jak sprzedaz samochodu, kiedy auto jest warte 2k wystawiasz za 3k aby spuscic z ceny
Zgłoś wpis


Bliżej nas