Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Praca w Emmen - Holandia

Czytali temat:
(1511 niezalogowanych)
2 Posty
Posada Holandia
(posadaholandia)
Początkujacy
Miejsce Pracy: Holandia

Zadania na Stanowisku:
• Praca fizyczna w fabryce
• Przenoszenie ciezkich materialow do produkcji
• Czyszczenie maszyn

Od kandydatow oczekujemy:
• Przynajmniej podstawowej znajomosci j. angielskiego lub niemieckiego
• Niekaralnosci
• Zaangazowania w wykonywana prace
• Dyspozycyjnosci
• Dokladnosci

Kandydatom oferujemy:
• Prace w systemie trzyzmianowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przeslanie swojego CV na adres e-mail: posadaholandia@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Najbardziej podoa mi sie to: pomoc przy znalezieniu zakwaterowania, na poczatek wlasny namiocik i spiworek a przy odrobinie szczescia goracy prysznic na stacji benzynowej jezeli sie dobrze rozbijesz.......nowe , lepsze zycie na Zachodzie, wystarczy tylko chciec...
ARBEIT MACHT FREI
Zgłoś wpis
10 Postów
Ja XXX
(ja_)
Bywalec
A jak dobrze pojdzie , wykorzystamy Twoje dane osobowe .. Lepiej sie trzymaj.. W najlepszym razie , zabierzemy Ci 1/3 wyplaty..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jedno co mnie rozpierdziela to brak informacji o stawcę.Może lepiej od razu napisac 5 euro netto na godzinę,a godzin w tygodniu 40.Może jeden zdesperowany się znajdzie i wyślę to jedno CV.O ile mniej pracy przy selekcji ochotników.
Zgłoś wpis
10 Postów
Ja XXX
(ja_)
Bywalec
Tylko 40 ?
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Imperator napisał:
Jedno co mnie rozpierdziela to brak informacji o stawcę.Może lepiej od razu napisac 5 euro netto na godzinę,a godzin w tygodniu 40.Może jeden zdesperowany się znajdzie i wyślę to jedno CV.O ile mniej pracy przy selekcji ochotników.

Odliczą mieszkanie, dojazd to może wyjdzie 3 euro netto
3*40=120 coś trzeba jeść czasami zadzwonić 50 euro zostanie
Nie dla mnie mnie od dzwigania grzbiet boli i jestem nie dyspozycyjny
Zgłoś wpis
10 Postów
Ja XXX
(ja_)
Bywalec
Ja odpadam. Tez mnie boli kregoslup od dzwigania. Preferuje lzejsza prace.
Zgłoś wpis


Bliżej nas