Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Witam - Holandia

1 Post
Bogda Ruzyk
(bogda)
Początkujacy
proszę o informacje jak się zameldować?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam !
Potrzebna jest wizyta na Emigracij Kontor,to jest pierwszy meldunek który sie tam załatwie i tam potrzeba mieć sofi numer i paszport lub dowód.A żeby sie przemeldować wystarczy kontrokt na mieszkanie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Pierwszy meldunek?
Potrzebny jest kontrakt na wynajmowane mieszkanie(pokoj),paszport, czasami rowniez unijny akt urodzenia- zalezy od urzedu. Idziesz do gemeente(urzad miasta) w miescie gdzie mieszkasz, oni wyznaczaja termin i daja formularz do wypelnienia. Z druczkiem i wszystkimi dokumentami idziesz na umowione spotkanie i ... zrobione.
Potwierdzenie przychodzi poczta po okolo tygodniu na Twoj adres.
pozdro
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
NIKA napisał:
Pierwszy meldunek?
Potrzebny jest kontrakt na wynajmowane mieszkanie(pokoj),paszport, czasami rowniez unijny akt urodzenia- zalezy od urzedu. Idziesz do gemeente(urzad miasta) w miescie gdzie mieszkasz, oni wyznaczaja termin i daja formularz do wypelnienia. Z druczkiem i wszystkimi dokumentami idziesz na umowione spotkanie i ... zrobione.
Potwierdzenie przychodzi poczta po okolo tygodniu na Twoj adres.
pozdro


Podpisuje się Leeuwarden
Dokładnie taka tu jest procedura (z aktem urodzienia włącznie).
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Hej jesli masz mieszkanie z meldunkiem idziesz razem z wlascicielem do urzedu miasta i tam sie meldujesz albo musisz miec kontrakt podpisany z wlascicielem mieszkania
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ode mnie aktu urodzenia nie wolali, ale pare kilometrow dalej, w Soest bylo to konieczne, dlatego chyba zalezy od urzedu- a moze od urzednika
Co do Emigratie Kantor... tam sie idzie po wlepke do paszportu, poswiadczajaca staly pobyt i prace w Holandii. Ale... do tego musisz miec meldunek, kontrakt od pracodawcy, specjalny formularz ktory wypelnia Twoj szef, oplacac sobie ubezpieczenie, wykazac dochody (wyciagi bankowe) i jeszcze pare innych rzeczy.

Mam nadzieje, ze moje smety komus pomoga

POZDRO4ALL
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To było kiedyś, teraz jest inaczej ,pierwszy meldunek musi być w Emigracji Kontor,jestem z tym na bieżąco)pozdrawiam,a co do wklejki do paszportu to jest teraz bezterminowa tzn. ważna tyle lat ile masz ważny paszport.
Zgłoś wpis


Bliżej nas