Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pomoc biura pracy !?! - Holandia

Czytali temat:
Grzegorz Wojewoda (582 niezalogowanych)
27 Postów
hania boc
(haniaB)
Bywalec
Hej.
Mam prare pytan:
1Czy to prawda ze holenderskie biuro pomaga w znalezieniu mieszkania?Zalatwialam prace przez holenderskie biuro i zabierajac sie do znalezienia mieszkania, pokoju, ktos kto mieszka w holandii juz 15 lat powiedzial ze owe biura pomagaja znalezc je osoba,ktore sciagaja z poza kraju.
2. czy to prawda ze kiedy chce wynajac pokoj od kogos, nie dostane meldunku tam?
3. czy biuro przez ktore mam prace pomaga w zalatwianiu formalnosci zwiazanych z umowa i numerem sofi?
4. Czy mozna wziasc na kilka dni umowe do przestudiowania przed jej podpisaniem?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
1.nie wiem, nie spotkałem się z taka pomocą, ale wszystko jest mozliwe. malo prawdopodone ale mozliwe.
2.wystarczy ze w trakcie zalatwiania pokoju bedziesz mowila ze chcesz meldunek, i tego bedziesz sie trzymala, jezeli wynajmiesz pokoj nie dostaniesz doplaty do mieszkania/ huurtoeslag/ bo jest tam wymóg ze twoje mieszkanie musi miec osobne wejscie do budynku czy tez mieszkania
3.soffi mozesz zalatwic sobie sam w mysl zasady, umiesz liczyc ...
4. nie wiem o jakiej umowie mowisz. z biurem pracy? jast standardowa, nic nie mozesz poza praca, hehe, staraj sie nie chorowac przez pierwsze 52 tyg. bo w momencie kiedy zachorujesz twoja umowa staje sie niewazna, pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czesc
W mojej karierze w nl przerobilem troche biur i niespotkalem sie z sytuacja by biuro pomagalo tzn.zalatwialo komus mieszkanie prywatne ,a poza tym to nie byl by dobry interes dla biura gdyz obecnie wiekszosc ma duze zyski z oplat pobieranych za mieszkanie na firmowym mieszkaniu.
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Methel takie duze zdjecie a tylko tyle napisales????

Typowe holenderskie biura pracy ktore sa skierowane na zatrudnienie holendrow czesto nie oferuja mieszkania lub pokoju. Nie prawda jest ze biura pracy ktore zatrudniaja osoby werbujac je przez posrednikow w polsce nie zaoferuja ci pokoju powtarzam pokoju nie mieszkania w momencie jesli sie u nich zatrudnisz bedac tutaj w holandii, ale musza ta prace dla ciebie miec i chec ciebie zatrudnic. Znajomy taka sytuacje mial, ale na twoje pytania mozna znalezc kilkadziesiat odpowiedzi. Kazde biuro ma inna polityke tak jak Johan napisal wszystko jest prawdopodobne. Biuro biuru nie rowne a numer sofi zazwyczaj biuro wyrabia swiezym pracownikom z polski czasem za oplata jak chca na tobie zarobic. No jest roznie. Lepiej samemu sobie wyrobic ale jesli czlowiek nie obyty to pros ich na kolanach dasz im pewnosc ze moga cie wyslac do kapusty a ty bedziesz szczesliwy

Napisales : 3. czy biuro przez ktore mam prace pomaga w zalatwianiu formalnosci zwiazanych z umowa .... i numerem sofi?

Biuro ci nie pomoze zalatwic formalnosci z umowa oni ci ja poprostu dadza do podpisania

O meldunek musisz sie pytac bo nie kazdy chce meldowac, w wiekszosci przypadkach melduja bo wlasciciele domow nastawieni sa na zarobek i sie z tym licza ze meldunek wchodzi w gre. Pozdro
Zgłoś wpis


Bliżej nas