Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

blad szpitala - Holandia

3 Posty
kamila w
(kamcia0720)
Początkujacy
witam czy ktos moze mi powiedziec co moge zrobic i jakie mam prawa wzgledem szpitala.a mianowicie chodzi mi oto ze dzisiaj dostalam rachunek ze szpitala na 3000 tysiace euro za okres w kturym mnie tam nie bylo .zaznacze ze to nie jest piewszy taki rachunek .w pradzwdzie przebywalam w tym szpitalu ale nie tak jak jest na rachunku 13 lutego gdzie nie mialam ubezpieczenia ani potrzeby tam bycia tylko 13 kwietnia kiedy mialam ubezpieczenia.posiadam wszystkie dokumenty by to udowodnic jednakze chcialabym dac nauczke szpitalowi za moje zszargane nerwy tymbardziej ze jestem swiezo po porodzie .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Przecierz to nic prostszego poprostu zadzwonic do administracji szpitala i sprobowac wyjasnic ta sprawe w koncu kazdy moze popelnic jakis blad i zawsze mozna to odkrecic. A swoja droga to jak mozna mieszkac w Holandii i raz miec ubezpieczenie a raz nie musze przyznac ze niewiele z tego rozumiem a byc moze moglbym Ci pomoc.
Pozdrawiam
Mariusz
Zgłoś wpis
3 Posty
kamila w
(kamcia0720)
Początkujacy
hej a wiec dzisiaj bylam w administracji i probowalam to wyjasnic z dokumentami na to ze szpital sie myli ale tam kompetetna pani oznajmila mi ze to oni maja racje a nie ja i ze musze to zaplacic .co do ubezpieczenia to je caly czas mam od listopada2008 roku i do tej pory nie bylo problemu ze strony ubezpieczalni a ni zadnych zwiazanych z platnosciami.zaznacze tu rowniez ze niedosyc ze w tych rachunkach sie nic nie zgadzalo to jeszce tam widnieje data mojego porodu 31.05 za co tez mam niby zaplacic gdy ja rodzilam 1.06 o 12;35 w poludnie tego tez dnia tam trafilam a nie 31 i ta pani z administracji mi probowala wmowic ze to ja mam bledna date na wypisie ze szpitala .wracajac jeszce do ubezpieczenia to wlasnie zadalam tam jejpytanie bo ogolnie wizyty moje na szpitalu u lekarzy zaczely sie w pazdzierniku 2008r gdzie w pazdzierniku nie mialam ubezpieczenia bo mam je dopiero od listopada 2008 i za tamten okres nie przyszedl mi zaden rachunek do placenia to dlaczego teraz mi przyszedl za okres w ktorym mialam ubezpieczenie zaznaczajac ze zblednymi datami a ona stwierdzila ze niewie i rowniez probowala mi wmowic ze ja ubezpieczenie mam dopiero od 23 marca 2009 wogole skad ona ta date wytrzasnela skora ja mam dokumenty ze moje ubezpieczenie jest od listopada2008 i to nadodatek 100%
pozdrawiam kamila
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hejka no to nie pozostaje teraz nic innego jak zwrocic sie do ubezpieczyciela z prosba o wyjasnienie tej sytacji, aczkolwiek zdarza sie czasami ze szpital przysyla rachunek ktory trzeba wyslac do ubezpieczalni i wtedy oni zaplaca za wykonanie leczenia. Nastepna sprawa to rodzaj ubezpieczenia jakie nabylas w Holandii nie jestem w tej chwili zorientowany czy wszystkie koszty zwiazane z ciaza, porodem i pologiem sa pokrywane z pakietu ogolnego jest bardzo mozliwe ze ubespiczyciel w umowie wylaczyl te koszty ze swojej polisy wiec w tym przypadku jest wymagane ubezpieczenie dodatkowe. Niektore ubezpieczalnie preferuja tez porody domowe a za porod w szpitalu kaza sobie slono placic. Co do pomylki w dacie porodu to conajmniej dziwne ze taka sytucja mogla tutaj zaistniec. Mam nadzieje ze w ubezpieczalni dowiesz sie wiecej szczegolow dotyczacych tego rachunku. Chcialbym jeszcze spytac tak na marginesie w jakim jezyku prowadzisz rozmowy w urzedach. Mysle ze Twoje pytane znajdzie odpowiedz po telefonie do ubezpieczyciela. Zycze powodzenia i jestem zainteresowany odpowiedzia ubezpieczalni.
Mariusz.
Zgłoś wpis
3 Posty
kamila w
(kamcia0720)
Początkujacy
dzieki za rade prowadze rozmowy w jezyku holenedrskim
Zgłoś wpis


Bliżej nas