Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prosba o pomoc. - Holandia

Czytali temat:
Thomas Drunen (918 niezalogowanych)
3 Posty
Katarzyna Goslawska
(Aphelion)
Początkujacy
Witam.Mam ogromna prosbe do kogos kto swobodnie wlada jezykiem niderlandskim o przetlumaczenie nizej podanego tekstu.Wiem,ze jest on dosc obszerny,ale moze ktos znajdzie odrobine czasu,zeby mi pomoc.
Odwolanie
Nie zaplace rachunku w wysokosci ...... euro,poniewaz nie jest to zgodne z umowa,ktora podpisalam.Powinnam zaplacic .... euro.Nie rozumiem dlaczego mialabym pokryc koszty zwiazane z odblokowaniem rozmow wychodzacych i przychodzacych,kiedy takowe nie zostaly zablokowane.Ponadto jest to rachunek za internet,a nie telefon komorkowy,ktory poprzednio zaplacilam w terminie.Pieniadze mialy wplynac do dnia 10.09.09,a wplynely na Panstwa konto 07.09.09,co poswiadczam w zalaczonym dowodzie wplaty.Prosze o szybkie wyjasnienie sprawy.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Raczej nikomu się nie chcę.Proponuję tłumacza który jest na tej stronie.Trochę kulawy w tłumaczeniu ale kilka pism sobie tłumaczyłem przez niego jak i pisałem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Beroep betalen niet de rekening in de hoogte ...... de euro, omdat het niet verenigbaar is met werklaring.ik Moet betalen .... euro.niet begrijpen Waarom zou de kosten in verband met het deblokkeren van inkomende en uitgaande gesprekken wanneer zij nog niet zijn geblokkerd.dat is ok nog rekening voor het internet, niet mobiel zijn, die eerder uitgekeerd in geld datum.het dekking te bereiken werden de dag 10.09.09 en bijgedragen aan uw account 07.09.09, verklaart dat de bijgevoegde bewijs. Aub een korte uitleg van de zaak.-myśle ze nie zrobiłem błędu...pozdro
Zgłoś wpis
3 Posty
Katarzyna Goslawska
(Aphelion)
Początkujacy
Wielkie dzieki Wam obu za odpowiedz!Zwlaszcza Tobie Toretto,nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzieczna,jestes wielki!!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hehehe graag gedan...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Helo
niezly holenderski choc troszke bledow, ale nieszkodzi pozatym dobrze hehe
pozdr
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hehehe nom -nigdy sie w szkole nie uczyłem ,w mowie jest łatwiej co nie???hehe
Zgłoś wpis


Bliżej nas