Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polaków portret własny ... - Holandia


()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niestety takie są fakty, jeździmy do pracy za granice a nie znamy języka. oczywiście nie wszyscy i dzięki Bogu że nie każdy to ignorant językowy.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ruda jest najlepsza a wydawala sie z wygladu na bystra kobietke
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn niestety pozory mylą tak to już jest
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No dziwie sie ze nikt nie wymienil tam owoca cherry za cztery duzo tego w polskich sklepach na najnizszych polkach. Studenci wiedza o co chodzi

Powiem tylko jedno, gdyby w polskiej telewizji nie bylo narratora tylko tak samo jak w holandii tlumaczenie na dole ekranu to z jezykiem angielskim nie bylo by tak zle a za jeszcze pare lat bedzie lepiej niz w nie jednym kraju UE. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Świetne!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirku może i będzie lepiej kto wie? Obyś miał rację jednak szczerze w to wątpie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fighter1956 napisał:
Mirku może i będzie lepiej kto wie? Obyś miał rację jednak szczerze w to wątpie


Fighter bedzie bedzie nie bez powodu to napisalem. W polsce jezyka angielskiego ucza sie dzieciaki juz od pierwszej klasy podstawowej juz chyba od trzech lat jesli sie nie myle. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
9 Postów
Michalina Ja
(Michasia230)
Początkujacy
no chyba az tak z nami zle nie jest. a moze to taki stres przed kamera? ja tez wpadlam kiedys w gammie w sidla hansa kraay'a juniora to tak mi sie jezyk platal jak zadawal mi pytania ze do dzisiaj sie boje zebym ,,goscinnie" nie wystapila na filmiku w lachen om home videos
Zgłoś wpis
9 Postów
Kris Kolaczek
(Kriski)
Początkujacy
Nie ma co dyskutować na ten temat , nad tym trzeba płakać



przykłady idą z góry

Zgłoś wpis


Bliżej nas