Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

huurtoeslag ... - Holandia


()
Początkujacy
witam, od trzech miesiecy czekam na huurtoeslag, po wielu probach udalo mi sie trafic w Belastingu na osobe ktora rozmawia po niemiecku przez telefon , wypytalem i uslyszalem ze pieniadze wg tego co ona zobaczyla u siebie w komputerze zostały wyslane na moje konto 09 lutego, . dzieki bogu mamy 18 i kasy ani widu ani slychu. czy ktos z Was tez tak dlugo czekal na pieniadze. konto oczywiscie mam holenderskie i babka trzy razy mi powtarzala ze poszly na moje konto, trzy razy podawalem jej numer konta a ona potwierdzla ze poszly na ten numer. czy to mozliwe zeby szly tak długo ? sie ktos moze orientuje ???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Peter_pan,ja tez czekam i doczekac sie nie moge.....
I nie wierze,ze przelew miedzybankowy idzie dluzej jak 3 dni.....w najgorszym wypadku.Dluzszy okres oczekiwania jest absurdalny...albo kasa nie poszla albo poszla na niewalsciwe konto....
Powodzenia w rozmowach z belastingiem
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
z tego co wiem, wszystkie toeslagi z belastingu wplywaja 20 kazdego miesiąca...
teraz 20 wypada w niedziele, wiec bedzie to poniedzialek...
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
Kochanie masz racje
Wszystkie toeslagi sa wyplacane 20 kazdego miesiaca. Jezeli wypada niedziela, pieniadze wplywaja w dniu nastepnym... a ty Piotrus sie nie martw, zostanie Ci wyrownane od okresu ktory okresliles we wniosku o huurtoeslag.

pzdr
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Zgłoś wpis


Bliżej nas