Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Krzysztof7 Halina Klatka (4852 niezalogowanych)
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:
Schat_je napisał:
nieżle na ostatniej stronie i drobnym maczkiem pewnie
to był czysty Holender?


Z pewnoscia bardzo czysty, 2-3 razy dziennie mycie zebow , obowiazkowo przysznic przed kazdym podpisaniem umowy, manicure i fryzjer przed kolacja , peelig oraz zestaw maseczek nawilzajacych przed snem ,dziwne co? Podobno tylko nieczysci wnajmuja mieszkania .

Brudny Harry




alez tu trzeba sie pilnować i uwazac co się pisze ...
"Masz prawo zachować milczenie. Wszystko, co powiesz, może być użyte przeciwko Tobie" - ta formułka obowiązuje nawet tutaj ...
Moderatora nie widac, ale porządku ma kto pilnowac

Rozważna i romantyczna
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co moderatora nie widac a kto wstawil nowy filik sie pytam , najpierw byla kreska przez jakies trzy miesiace bo facet spokojnie szukal tematu i znalazl wstawil Rumuna i ten juz byl tylko pare tygodni wiec dajmy facetowi szanse, rozwija sie za pare dni bedzie nowy filmik
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Jesli przy oglądaniu tego mieszkania, wlasciciel nie wspomnial, ze nie chodzi o samodzielne mieszkanie, to nie bylo to w porządku z jego strony. No ale wiadomo, ze liczy sie to co na pismie i trzeba dokladnie przeczytac, to co sie podpisuje. Chociaz w NL obowiązuje niepisana zasada "afspraak is afspraak"...hmmm....czyzby to jednak nie byl "czysty Holender" ?
A mówią, ze to" Polak potrafi."...
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
schatje a ja myslalam ze ty taka gramatna jestes i chociaz z czytaniem u ciebie nima problema .
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Sorry? zdążyłam przeczytać przed aktualizacja...
no własnie nie wiem, kto tutaj ma problemy z czytaniem...
a z głową konia to ja nawet nie konkuruje, nie wiem jak Ty Baileys...
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
konkurowac juz nie musisz :-P
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
P.S.
Ja nie jestem ziwezeciem zebym miala sie z nim konkurowac .
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
NO COMMENT

teraz tez widzialam, co zostało usunięte...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cóż, od tego są tu kontrakty żeby je czytać..przed faktem dokonania.
Wkręcił was dziadziuś troche ale..nie wydało Wam się dziwne od początku że chce zapłaty miesiąc wcześniej? Z moich doświadczeń wynika że ..kasa, kontrakt i klucze na stół. Dziś podpisujemy, jutro stoją już szafy, regały, i kula się kręci na parapetówce
Co jak co, w Holandii istnieją przecie przepisy, że w zależności od wielkości mieszkania może na nim mieszkać określona ilość osób. Cóż, trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie..i może stworzeniemiędzynarodowego temu
P.S. Mnie dziś po miesiącu od rozpoczęcia wynajmu i zameldowania, współlokatorka-polka poinformowała że mieszkanie jest do końca lipca a jej właśnei przyznano kredyt na dom..
i z kim tu lepiej lieszkać?
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
to mieszkanie jest do wynajecia od sierpnia a facet chce kase do 1.07 wiec nie wynajelam tego mieszkania. inaczej pewnie bym teraz nie siedziala na necie tylko we wspolnym salonie z 10 nieznajomymi osobami
znajomy na szczescie tez nie wyslal jeszcze kasy
Przy wynajmie "czysty Holender" rozmawial jak przy wynajmie "mieszkania w calosci" ustalilismy ze beda tam mieszkac 3 osoby(+chcial jeszcze wcisnac 3 os. od znajomego wiec to juz tlok...moze jest jeszcze ktos inny??? okaze sie)w ogloszeniu tak samo : mieszkanie z 3 sypialniami.
W kontrakcie ktory skoadal zie z ok 10str. z jakimis dziwnymi objasnieniami przez pierwsze 3 str:"jako samodzielne pomieszczenie mieszkalne rozumie sie...itp.itd" jedynie gdzies na pstatniej str.w dosyc niezrozumialym kontekscie napisane pomiedzy zdaniami ze wynajmujesz niesamodzielne pomieszcz.mieszkalne
a mialo byc tak pieknie...
Zgłoś wpis


Bliżej nas