Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Cos dla kobiet! - Holandia

Czytali temat:
Matekk (1157 niezalogowanych)
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Gekke Marcia napisał:
Wiem.....wiem..... coraz czesciej sie spotyka ze kobiety kupuja gotowe maseczki, ale ten peeling jest naprawde swietny, moje dlonie sa ponim delikatne jak pupcia niemowlecia haha

Polecam...
Zgłoś wpis
6 Postów
Początkujacy
i co w tym takiego niezwykłego?
Przecież takie peelingi są znane nie od dziś. w sklepie można je kupić za śmieszne pieniadze. nie wiem, czy chciałoby mi się samej robić taką miskturę. łatwiej jednak wycisnąc z tubki
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Aż mnie podkusiło.
Ciotka nie czyta "babskich" pism. Nigdy. Co nie znaczy, że nic nie wie.

Dziewczyny, używajcie co chcecie (jako peeling dobra jest kawa. Taka zwyczajna, z ekspressu, którą zwykle co rano wywala się do śmieci razem z filtrem), ale nie dajcie się zwariować.
Coraz częściej spotykam się z omamionymi reklamami kobietami, które wydają masę kasy na "cudowne" kosmetyki, poświęcając również masę czasu na różnorakie zabiegi pielęgnacyjne.
U niektórych przechodzi to w obsesję.

Nie ma nic złego w dbaniu o siebie. W przesadzaniu - tak.

Znajome wróble donoszą, że chłopaki, owszem, lubią zadbane dziewczyny, natomiast źle znoszą Barbies, wiecznie napaćkane kremami i mdlejące na temat złamanego tipsa.

P.S. Marcia, czemu się zlikwidowałaś?...
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Viooltje ja sie nie zlikwidowalam sie, ten peeling z kawa tez robie jest genialny ja dodaje jeszcze olive z olivek do kawy, zadne kosmetyki nie daja mi takiego efektu jak stare domowe peelingy.
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Gekke Marcia napisał:
Viooltje ja sie nie zlikwidowalam, ten peeling z kawa tez robie jest genialny ja dodaje jeszcze olive z olivek do kawy, zadne kosmetyki nie daja mi takiego efektu jak stare domowe peelingy.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Marcia, zniknęłaś ze strony. Edytowałaś swój pierwszy wpis i jest pusto. Dlaczego?...

I czemu wpisujesz się po dwa razy?
Coś nie wyszło? Jak masz pytania odnośnie "jak to działa" - chętnie pomogę.
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Ja nieweim czemu jest pusto u mnie wszystko widac, a czemu mi podwujnie wpisuje to niemam pojecia,juz sama niewiem co z tym zrobic...prubowalam te jedno wykasowac a niewiem jak to sie robi, moze ty wiesz jak?
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Makrza napisał:
i co w tym takiego niezwykłego?
Przecież takie peelingi są znane nie od dziś. w sklepie można je kupić za śmieszne pieniadze. nie wiem, czy chciałoby mi się samej robić taką miskturę. łatwiej jednak wycisnąc z tubki


hoho , z wielu tubek mozna wycisnac cos

a domowe sposoby zawsze welcom, Marcia miala to na mysli, mysle
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Aż mnie podkusiło.
Nigdy. Co nie znaczy, że nic nie wie.



piekne zdanie !!
Zgłoś wpis


Bliżej nas