Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
janusz bogacki proda23 (2419 niezalogowanych)
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
MALUTKANIEPOKONRA POJEDZ RAZ NA QLIMAX TO SIE PRZEKONASZ :
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Malutka , ja niewspominalem o imprazach bo to bylo jest i napewno bedzie tutaj popularnie
A co do stylu muzyki to ,jak tutaj bylo naprawde popularne to wlasnie w PL jeszcze na to mowili Techno hahaha a o hadrcoru to nikt jeszcze nieslyszal 1994 roku a tutaj byly szaly,mowi wam cos GABBER?? Thunderdome,Rotterdam terrorkops,Neophyte czy Darkrever??
tu sie juz na to mowi OLD SCHOOL niestety,a nie jakies nowosci ,przestancie

A ze dalej sa fanatycy to napewno tak ,tak jak dalej sa Hipisi,mimo ze zyjemy w 2011!!!
Wiem ze dostane duzo krytyki ale Hardcore to lata 90-te a ze to w PL dopiero teraz jest popularne hmmmmm lepiej pozno niz wcale

PS: tutaj moze cos dla lubicieli w lutym w Rotterdamie:
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
To w ogóle nie moja muzyka, ale przecież kiedyś dziadek darł się na mnie że mam wyłączyć to miauczenie, gdy słuchałam BeeGees, a przy polskim np. Dezerterze wyłączał mi radio!

Eh, muzyka... Każdy lubi inną.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy napisał:
Marek Marek,jakie techno?!

Gregor a co do Hardstyle to tutaj juz lekko minelo,gowniaze sie tylko teraz bawia!
Ale czlowiek sie naskakal ,Gabbers i takie sprawy.
Dziwne ze to dopiero teraz takie jest popularne w Polsce



Hardstyle Ze niby to w polsce teraz popularne??? Prosze ciebie polacy maja lepsze gusta
lub dla tych popularne co swiata nie widzieli i sie wyrwali na zachod z miejscowosci gdzie sa trzy domy na krzyz Kazdy duzy event robi wrazenie na czlowieku i zazwyczaj bywa tak ze sie jest wiernym tej muzyce przez dlugi czas. Wiem to z doswiadczenia Przez pol roku bylem goracym fanem Maryli Rodowicz, ale tylko prze pol bo impreza byla malutka ale za to super zabawa
Pozdr

Marek nic do ciebie nie mam a nawet lubie twoj punkt widzenia, ale jak czytam to o tym techno to nie wiem dlaczego ale sie denerwuje hehehe Trance ponad wszystko !!!!

Ladys and gentelmen Andy Moor feat. Seu McLaren

Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Niech żyje bal !!!

Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
NIECH ŻYJE HARDSTYLE!!!
HARDCORE WILL NEVER DIE!!!
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Niech zyje POGO. Moj hardcore byl juz w latach 80

Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Niech żyje wolność. Wolność i swoboda !!!

Zgłoś wpis
2 Posty
proda23
(proda23)
Początkujacy
Gram od dwóch lat. Jak można się domyślić, próbowałem różnych typów tego i różnych platform. Najlepsze kasna, które znalazłem na stronie internetowej, która zawiera informacje o 22bet kody bonusowe. Jeśli nadal nie jesteś pewien, które kasno wybrać, zajrzyj na tę stronę.
Zgłoś wpis


Bliżej nas