Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dobre ubez. na życie w NL. i dodatek Zorgtoeslag. - Holandia

5 Postów
Łukasz G.
(golygram)
Początkujacy
Jestem ubezpieczony w HOLAND-ZORG , i place 85e/m , Ale to za podstawowe ubez. ,

Czy zna może ktoś lepszą ubezpieczalnie , mam dodatek Zorgtoeslag z czego mi odawali do czerwca ok.70e , ale od tamtej pory niemiałem zadnego miesiecznego zwrotu, Czy to znaczy że pod koniec roku zwrócą ,czy nie?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
ubezpieczenie zdrowotne mozesz zmienic do konca grudnia.
W zaleznosci czy chorujesz czy chcesz np chodzi czesciej do dentysty czy tylko chodzisz do domowego lekarz mozna ci podpowiedziec jakie ubezpiecznie jest ci najbardziej pasujace.
Ja osobiscie mam Zekur juz od lat z pakietem rozszezonym i nie nazekam. od przyszlego roku bede placic 116,25 na miesiac z pakiet z detysta, fizjo i takie inne duperele.
Co do twojego zwrotu to bym napeno zadzwonila do U.Podatkowego i zapytala co jest przyczyna ze nie wyplacaja juz dodatku .
Na odleglos jest trudno sie domyslac czemu nie wyplacaja a przyczyn moga byc dziesiatki .
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Heja zerknij sobie na stronie:www.independer.nl/zorgverzekering/intro.aspx
porownac mozna wszystkie mozliwe ubezpieczenia w NL.
Co roku uzywam i zawsze mam wszystko tak jak trzeba
Niezapomnij tylko tego co ci napisala Baileys do konca grudnia masz czas , jak zmieniasz firme ubezpieczalna ! co moze nie kazdy wie jest to ze jezeli zostajesz w tej samej ubezpieczalni to masz czas do konca stycznia zeby je zmienic!
powodzenia
Zgłoś wpis
5 Postów
Łukasz G.
(golygram)
Początkujacy
OK, Wielkie dzieki panowie ,zycze udanego tygodnia . Ps: a zym lekarzem ,to słyszałem jakieś ploty .

pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hehe, Baileys to nie pan!
No, chyba, że coś tam jej wyrosło!
Ale raczej nie podejrzewam.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Violka wyroslo wyroslo nawet w paru miejscach hehehehe
np pryszcz na d...
Zgłoś wpis
5 Postów
Łukasz G.
(golygram)
Początkujacy
Aaa , i znowu wtopa

Sorki wielkie , ale gdyby pisało Doświadczona forumowiczka , To bym sie nie pomylił .

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie dzieki pan.... i panie .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgłoś wpis
5 Postów
Klaudia ort
(Klaudia O)
Początkujacy
W razie gdyby ktoś miał wypadek w pracy albo w miejscu publicznym nie ze swojej winy to można ubiegać się o odszkodowanie niezależnie od tego czy się miało ubezpieczenie prywatne czy nie!
Są firmy pomagające w uzyskiwaniu takich odszkodowań, polega to na tym, ze dochodzą od strony bezpośrednio winnej zdarzeniu.
Moja sąsiadka miała taki przypadek i wywalczyła sporą kwotę za wypadek w pracy.
A co najważniejsze nie zapłaciła ani grosza!!! firmy te działają za darmo! Za wszystko płaci winowajca....

Polecam stronę:

www.dobryprawnik.nl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jak juz ktos wyzej... ja poleam zilver kruis arhema .120e/mand (podstawowe+dentysta) i gemente wraca 58e/mand . korzystalem juz nie raz z ubezp. i bylo zawsze git
Zgłoś wpis


Bliżej nas