Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Robert Kaluzinski Pamela Witkowska (5941 niezalogowanych)
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
No najwazniejsza jest ta polisa z Monuty
a ty tornado lubisz zyc pod napieciem widze hahahah przy kazdej kontroli juz sie napewno zastanawiasz, gdzie spedzisz ta NOC

Gwarantowana recepta na :how to keep your live exiting!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cóż zrobisz taki jestem. To mnie po prostu mobilizuje
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
A ja myslalem ze z wiekiem ludzie madrzeja ahhahaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Trochę ukułeś, ale i to idzie przeżyć.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tak szybko odpisze bo jade dzisiaj do polski a musze sie jeszcze spakowac Tornado ja dostalem prawko na dziesiec lat poniewaz mialem wade wzroku. Po dziesieciu latach poszedlem do lekarza stwierdzil utryzmujaca sie wade wzroku i mi wystawil zaswiadczenie o obowiazkowej jezdzie w patrzalkach Dostalem znowu prawko na dziesiec lat. Dlatego wiec pisalem o tym terminowym jak widzisz w moim przypadku ja takie posiadam Nie dlugo chce sobie zrobic zabieg laserowy na oczka wiec nastepne prawko moze dostane na 10 latek lub moze juz bezterminowe, ale jesli wprowadza prawko terminowe dla wszystkich nawet tych zdrowych to raczej nic z tego. Pozdr
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Życzę Ci powodzenia w leczeniu wzroku. Tak masz rację ludzi z jakimś defektem ale nie dyskwalifikującym ich całkowicie dostają zezwolenia okresowe. Wszystkiego dobrego. Zdrowia i szerokości w podróży do kraju.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
TORNADO napisał:
Trochę ukułeś, ale i to idzie przeżyć.

A ja myslalem ze po takim starzu holenderskim juz sie lekko znasz na typowo drazniocym lekko zaczepnym oraz czasami brutalnym humorze (Imand opnaaien) hahahha
Ale uwiesz mi na slowo Tornado ,nic zlego na mysli nie mialem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale ja to przyjąłem jako swego rodzaju żart. Bo zawsze mówiono mi, że wraz z upływem lat człowiek dziecinieje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to i ja powiem co mi powiedzieli u urzedzie ( najpierw w Zwolle a teraz w Utrecht) jesli jestem ameldowany do roku od dnia zameldowania musze miec prawko holenderskie -zloyc papiery i koszt to plus minus 80e , doradono mi takze e skoro jestem zameldowany i w PL i w Nl to moge miec PL prawko I NL , w NL legitymowac sie jednym a w PL drugim . takie dostalem info , nie wiem na ile rzetelne ,wiec jak sie myle to niech ktos doda cos od siebie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Thomasbmw
Wyrabiając prawo jazdy NL musisz zdać prawo jazdy PL. Przerobione na na przykładzie własnego domu. Moja Pani wymieniała prawo jazdy PL. Musiała zdać prawko PL otrzymała zaświadczenie o posiadaniu prawa jazdy i po trzech tygodniach otrzymała prawko NL płacąc za to 45 eurusiów
Zgłoś wpis


Bliżej nas