Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

kurs holenderskiego! potrrebuje pare informacji - Holandia

2 Posty
Monika Ch
(lolita17821)
Początkujacy
Witam niedawno przyjechałam do holandii, czy orientuje sie ktos jak wyglada sprawa kursu jezyka holenderskiego ktory jest a darmo i gdzie przyjezda ktos do ciebie do domu i przerabia z toba pewne ćwiczenia, rozmówki, słówka itd. Jak to wyglada w rzeczywistosci i gdzie mozna sie zglosić na ten kurs???
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Witam rowniez
Sluchaj tak naprawde to gratis nic nigdzie niema ,chyba ze masz namysli inburgeringscursus ktory tak naprade nienalezy sie obywatelom Polski ,tylko i wylacznie dlatego ze jestesmy czlonkiem uni !

Wiem doskonale ze duzo gmin w Nl nierobilo problemu z tego jak polacy sie na to zglaszali bo oni wlasnie prostowali ich raportaze bo malo zgloszen bylo od innych narodowosci.
Nie jestem pewny ale slyszalem ze niestety juz tego niema
A z tym pryjezdzaniem to masz na mysli lekcje prywatne? hmm dla takiej ladnej dziewczyny napewno ktos sie znajdzie i pomoze ci ,ale niewiem czy to bedzie gratisowo
pozdrawiam
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
Slyszalam o tym ze mozliwe jest indywidualne nauczanie u ciebie w domu- GRATIS- i zajmuje sie tym Stichting Contour ale z tego co mi wiadomo to od jakiegos czasu to nie jest dostepne dla Polakow... Poszukaj sobiejakiegos kursu w ROC lub zapytaj w gemente.Powodzenia
Zgłoś wpis
2 Posty
Monika Ch
(lolita17821)
Początkujacy
dzięki za informacje i pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas